Ana nuk përmbahet, puthet në buzë me gazetarin live në studio (VIDEO)

Puthja në buzë e Ana Lleshit me gazetarin live në studio

Ish- konkurentja e emisionit ‘Përputhen’, Ana Lleshi ishte e ftuar në studion e “Why Not”.

Ndër të tjera Ana i është përgjigjur pyetjeve provokuese të gazetarit dhe pas kësaj i ka dhënë dhe një puthje.

Kush janë pyetjet provokuese dhe më pas puthja?


Shtuar 31.05.2021 21:43