“Albanian mafia”, Rama përballet me shqiptarin e revoltuar në Londër: Të të vijë turp, hajdut! (Video)

Kryeministri i vendit, Edi Rama ndodhet prej dy ditësh në Britaninë e Madhe. Ai u takua me kryeministrin anglez, Rishi Sunak, takimi i parë zyratr që kur Sunak mori detyrën.

Mirëpo Rama është përballur me një incident të pakëndshëm. Teksa Rama zbret nga makina, një shqiptar i revoltuar dëgjohet të thotë “Albanian mafia”. Ai e quan kryeministrin hajdut dhe kriminel.

“Edi Rama, o hajdut. Albanain kriminal, Albanian mafia. Duhet të të bijë turp nga vetja”, dëgjohet të thotë shqiptari.

/Albeu.com/


Shtuar 24.03.2023 11:08