Alban Musa dhe Altin tufa “hapin thesin”, ndiqni rrëfimin e tyre (VIDEO)

MBN Podcast me rastin e festave të fundvitit ka organizuar një episod special i quajtur CHRISMAS SPECIAL ku është ndarë në 3 episode të cilat do të publikohen më datat 25,26 dhe 27 dhjetor.

Në këtë seri janë të ftuar dy personazhe nga televizioni ABC.

Do të keni mundësi të ndiqni Alban Musën moderatorin e emisionit “ABC e mëngjesit” si dhe Altin Tufa gazetar në ABC web por edhe si një nga personazhet që memet e tij të para në një këndvështim ndryshe shkaktojnë të qeshura pafund.

Gëzuar festat dhe faleminderit që na ndiqni dhe mos harroni të bëni SUBSCRIBE për të mos humbur asnjë nga videot tona./abcnews.al/


Shtuar 26.12.2021 18:56