Akuzat e opozitës për energjinë, Rama reagon sërish: Hajduti bërtet kapeni hajdutin

Kryeministri Edi Rama ka raaguar sërish në lidhje me akuzat e bërë nga opozita për vjedhje lidhur me situatën e përmbytjeve në vend.

Rama shkruan se kata vetë kanë vjedhur aq shumë sa veç vjedhje shohin pas çdo gjëje.

Reagimi:

Si është e mundur që sa gdhihen e deri kur ngrysen bërtasin veç “Vjedhje! Vjedhje! Vjedhje”?! Sepse më shumë se kushdo është hajduti që bërtet kapeni hajdutin dhe këta kanë vjedhur aq shumë sa veç vjedhje shohin pas çdo gjëje!/albeu.com


Shtuar 21.11.2022 14:27