Aksident në Sarandë, ka të plagosur

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme te rrethrrotullimi pranë spitalit në Sarandë.

Mësohet se në aksident, janë përfshirë një automjet dhe një motoçikletë. Për pasojë, ka të plagosur të cilët janë transportuar me urgjencë në spital.

Ndërkohë Policia ndodhet në vendngjarje për të përcaktuar shkaqet e aksidentit.


Shtuar 2.05.2021 16:53