Aksident në aksin Fier-Patos, makina përfundon në kanal, plagoset shoferi

Një aksident ka ndodhur në aksin Fier-Patos, në afërsi të një karburanti.

Një automjet tip Mercedes Benz dhe një Volkswgen janë përplasur me njeri-tjetrin dhe ky i fundit ka përfunduar në kanal.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur i lënduar drejtuesit i Volkswagen.

I plagosuri është transportuar në spitalin e Fierit për ndihmë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. /albeu.com


Shtuar 9.02.2023 20:46