Aksident i shumëfishtë në rrugën e Kombit, përplasen disa makina! Bllokohet aksi, detaje nga ngjarja

Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur në rrugën e Kombit paraditen e sotme.

Raportohet se disa automjete janë përfshirë në aksident dhe aksi rrugor është bllokuar tërësisht.

Një person raportohet se është plagosur lehtë nga përplasja e mjeteve.