Abuzoi s*kualisht me të miturën, arrestohet 30 vjeçari në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar një 30 vjeçar pasi  ka kryer marrëdhënie seksuale me një të mitur.

Sipas njoftimit të policisë, u arrestua T. D., 30 vjeç, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhenie seksuale me dhunë me një shtetase të mitur

Njoftimi

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.1 u bë kapja dhe ndalimi i shtetasit T. D., 30 vjeç, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhenie seksuale me dhunë me një shtetase të mitur.

 


Shtuar 25.03.2021 09:30