A je penduar për foton me Anën në krevat? Arjoni rikthehet në Për’Puthen dhe befason me përgjigjen (VIDEO)

I ftuar në Për’Puthen Arjoni i ka komentuar dhe një herë foton  nga krevati që nxorrri me Anën.

I pyetur nga Bora Zemani nëse është penduar për foton nga shtarati me Anën ai tha jo.

“Jo Bora nuk jam penduar. Me cdo femër që kam qënë më përpara kur i takoja rrugës i përqafoja. Unë nuk jam njeri që mbaj inat me njerzit, por disa persona i kërkojnë. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Shtuar 24.05.2021 22:15