EMRI/ 60-vjeçari në Fier hidhet nga kati i pestë, ndërron jetë (VIDEO)

Java ka nisur me një ngjarje të rëmdë në Fier. Një 60-vjeçar i identifikuar si Novruz Kapllanaj është hedhur nga kati i pestë i pallatit dhe ka ndërruar jetë. Sipas të dhënave paraprake, shkak mendohet të jenë problemet e shëndetit mendor, ato që e kanë detyruar 60-vjeçarin të hidhet.


Njoftimi i policisë:

Fier/ Informacion paraprak

Sot rreth orës 06:15, në lagjen “Konferenca e Pezës” Fier, është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit dhe ka ndërruar jetë shtetasi N. K., 60 vjeç.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Shtuar 9.05.2022 07:03