14 raste të reja dhe asnjë vdekje nga Covid-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 14 raste pozitive me Covid-19 dhe asnjë vdekje.

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se sot janë shëruar 16 qytetarë, ndërsa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.402.

Në total numri i rasteve aktive është 443./albeu.com


Shtuar 4.11.2021 15:00