“100 dështimet e Ramës”, Basha: Ka keqmenaxhuar pandeminë

Kryedemokrati Lulzim Basha edhe ditën e sotme e ka nisur duke nxjerrë në pah, ato çka i sheh si dështime nga qeveria Rama.

Sipas  Lulzim Bashës, një tjetër dështim është menaxhimi i pandemisë.

Basha thotë se të dhënat për rritjen e rasteve me vdekje nga koronavirusi hedhin poshtë propagandën e Edi Ramës dhe dëshmojnë keqmenaxhimin e pandemisë.

Ndërkohë kujton se nga zgjedhjet e 25 prillit kanë mbetur edhe 43 ditë./albeu.com/

Shtuar 12.03.2021 08:03