Publikohen pamjet, Policia ndërpret xhirimet e klipit të Loredanës dhe Don Xhon (VIDEO)

Loredana dhe Don Xhon po vijnë me një bashkëpunim dhe lajm është bërë i ditur prej kohësh. Ata kanë xhiruar videoklipin i cili pritet të lançohet ditët në vijim. Ndërkohë sot në media ka qarkulluar një video që tregon se këto xhirime nuk përfunduan siç duhet pasi u ndërprenë nga Policia e Kosovës.

Kjo është bërë e ditur nga vet reperi përmes një postimi në Instastory. “Na kanë dënuar policia, unë vetëm e përshëndeta Visarin dhe djemtë që e përfunduan videoklipin dhe na dënuan, çfarë të bëjmë”, thotë ai eferuar një bashkëpunëtori të tyre. Ndërkohë videoja e plotë është publikuar nga faqet e ndryshme në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HipHopiShqip (@hiphopshqip.info)


Shtuar 8.11.2021 08:56