Steven Gerrard pranë rikthimit në Premier League

Steven Gerrard mund të rikthehet në Premier League më herët nga se mund të ishte menduar.

Aktulaisht trajner i Rangersi, por sipas MailSport, Aston Villa ka filluar bisedimet me të për të marrë drejtimin e skuadrës.

Pak ditë më parë, Villa e shkarkoi Dean Smithin dhe tani po kërkon një trajner të ri.

Por, Aston Villa në listë ka edhe emra si Ralph Hasenhuttl, Thomas Frank, Kasper Hjulmand, Lucien Favre dhe Paulo Fonseca.

Mirëpo, Gerrard kryeson listën e klubit dhe duan të marrin një përgjigje të shpejt nga ai.


Shtuar 8.11.2021 08:47