Liberta Spahiu shpërthen me bikini (VIDEO)

Moderatorja Liberta Spahiu ndodhet në pushime bashkë me shoqërin e saj.

Nga atje nuk kanë munguar sot gjatë tërë ditës imazhet dhe videot e ndryshme që ka ndarë me ndjekësit e saj, teksa Liberta nuk ka hezituar të sjellë video edhe në bikini duke treguar trupin e saj të perfeksionuar.

Mderatorja e Prives vijon të jetë ende beqare. /albeu.com/

Shtuar 11.06.2021 04:06