Ja si pritet të rreshtohet Kosova përballë Spanjës (FOTO LAJM)

Sot Kombtareja kosovare do të presë në Fadil Vokrri. Spanjën.

Lojtarët si Lirim Kastrati dhe Besar Halimi do mungojnë shkaku i lëndimeve, derisa Visar Bekaj mungon shkaku që doli pozitiv me COVID-19.

Formacionet i mundshëm i Kosovës: Muric, Rrahmani, Dreseviq, Aliti, Hadërgjonaj, Loshaj, Vojvoda, Bytyqi, Rashica, Selmani, Muriqi.


Shtuar 8.09.2021 08:30