Fitoi “Këngën Magjike”, me këtë rast zbuluam lidhjen e gjakut të Alban Ramosaj me këngëtaren

Alban Ramosaj u shpall fitues i edicionit të 22 të “Kënga Magjike” me “Thikat e mia”, një këngët që mori pikët e kolegëve, jurisë dhe publikut.

Pas fitores, Albani mori urime të shumta nga miqtë, mes të cilave dalloi edhe urimi i Nora Istrefit, e cila zbuloi se këngëtarin e ka kushëri.

“E lumtur për kushon”, shkroi Nora.


Shtuar 31.05.2021 10:52