Dy gola të shpejtë në ndeshjen Llapi-Malisheva

Malisheva e ka befasuar Llapin duke shënuar dy gola të shpejtë në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Ishte Stullqaku ai që realizoi dy gola brenda dy minutave, 57’ dhe 59.

Shtuar 15.09.2021 18:12