Këto janë vendet më të mira për të kryer marrëdhënie gjatë Krishtlindjeve

Ekspertja e seksit ka zbuluar vendet më të mira për të kryer marrëdhënie seksuale gjatë Krishtlindjeve.

Emily Morse ka treguar pesë vendet më të mira për të kryer marrëdhënie seksuale në festën e Krishtlindjeve.

Ajo përmes një postimi në rrjetin social Instagram rekomandoi të bëni marrëdhënie seksuale në tryezë ose mbi banak për të shtuar një ndjenjë të fortë.

“Ju mund të përdorni karriget e kuzhinës për t’i dhënë partnerit tuaj një vallëzim në prehër ose të shtriheni në tavolinë për një përvojë alternative të ngrënies”.

Dr.Emily rekomandon zhvendosjen e seksit në dhomën e ndenjes “përpara oxhakut” ose “pranë dhuratave”.

“Shtroni shumë batanije dhe jastëkë dhe më pas bëni që Krishtlindjet të vijnë herët me një ngacmim të mprehtë me shirita përpara zjarrit”.


Shtuar 23.12.2021 23:57