999 rezultate për

zili

Bjondes seksi të finales së Champions-it i dështon plani, arrestohet nga policia (FOTO LAJM) Pasi u bë e famshme me futjen në fushë, gjatë finales së Champions-it mes Liverpulit dhe Totenhemit, modelja seksi, Kins
Neymar "trondit" PSG-në, kampionët kërcënojnë brazilianin Sikur të mos mjaftonte mjegullnaja e së ardhmes së tij, Neymar Jr mund të përballet me vendime ekstreme. Një gjë të
Nuk zhgënjen Brazili, fiton "Copa America" (VIDEO) Brazili është kampion i Kupës së Amerikës pasi në finale mposhtën Perunë me rezultat 3-1. Selecao triumfuan para tifo
Finalja e "Copa America", Brazili rikthen epërsinë (VIDEO) Brazili është duke e mundur 2-1 Perunë në "Maracana". Brazili ka rikthyer epërsinë kundër Perusë në fianlen e Kupës s
Finalja e "Copa America", Peruja barazon rezultatin përballë Brazilit (VIDEO) Po luhet në stadiumin “Maracana” finalja e Kupës së Amerikës mes Brazilit dhe Perusë. Sfida zhbllokohet në minutën e
Finalja e "Copa America", Brazili kalon në avantazh (VIDEO) Brazili është duke e mundur 1-0 Perunë në "Maracana". Është zhbllokuar rezultati në finalen e Kupës së Amerikës që po
Brazil-Peru, cila do ta fitojë Kupën e Amerikës Kombëtarja e Brazilit dhe ajo e Perusë do të vihen sonte përballë njëra tjetrës në finalen e Kupës së Amerikës 2019.
Legjenda e brazilit na prezanton me të dashurën super seksi 22 vite më të re (FOTO LAJM) Legjenda braziliane, Romario, u tërhoq nga futbolli në moshën 43 vjeçare. Ish-sulmuesi i Barcelonës, PSV-së dhe shumë kl
Skandali në Brazil-Argjentinë, si veproi arbitri kundër VAR Pas ankesave të argjentinasve për vendimet e gjyqtarit kryesor në ndeshjen gjysmëfinale të Kupës së Amerikës kundër Braz
U eleminua nga Brazili, kritika të pafundme për Messin Ish-portieri i Kolumbisë, Oscar Cordoba, e ka sulmuar ashpër Lionel Messin, pas humbjes së Argjentinës kundër Brazilit n
Kili apo Peruja, kush do të jetë kundërshtari i Brazilit në finalen e Copa America? Brazil-Argjentinë i lë vendin, gjysmëfinales së dytë të Copa America asaj mes Kilit dhe Perusë që do të përcaktojë edhe
Brazili në finale, dërgon në shtëpi Argjentinën e Messit (VIDEO) Brazili është finalisti i parë në Kupën e Amerikës pasi mposhtën në gjysmëfinale Argjentinën e Messit me rezultatin 2-0.
Shpërthen Leo Messi: Gjyqtarët na vodhën fitore, dy penallti ishin të sigurta Leo Messi pati shumë kritika nga gjyqtarëve pas humbjes me Brazilin. Ylli argjentinas ka thënë se gjyqtarët ndikuan dire
Babai i Neymar takohet me drejtuesit e Barcelonës, zbulohen negociatat Ditën e sotme babai i Neymar dhe avokati i lojtarit brazilian do të takojnë përfaqësuesin e Barcelonës, Andre Cury, për
Argjentina mposht Venezuelën, takohet me Brazilin në gjysmëfinale të Kupës së Amerikës (VIDEO) Argjentina ka arritur që të kualifikohet në gjysmë-finale të Kupës së Amerikës pasi e mposhti Venezuelën me rezultat 0:
Brazili kualifikohet për në gjysmëfinalen e Kupës së Amerikës falë penalltive (VIDEO) Brazili është kualifikuar për në fazën e gjysmëfinaleve pasi mundi me penallti skuadrën e Paraguait. Koha e rregullt u m
Brazil-Paraguai "ndez" fazën çerekfinale "Copa America", që po zhvillohet në Brazil, përgatitet për fazën me eliminim direkt, pikërisht me çerekfinalet e kompeti
Brazili përplaset me Argjentinën në rrugën drejt finales së Copa America Me përfundimin e dy ndeshjeve të fundit të Grupit C është përcaktuar edhe rruga që duhet të ndjekin skuadrat për të kapu
Neymar bëhet gati për te Barcelona, braziliani sakrifikon pagën Neymar është gati të sakrifikojë pagën për të shkuar te Barcelona. "Mundo Deportivo" bën të ditur se numri 10 do ësht
Brazili e kthen në "samba", fitore spektakolare ndaj Perusë (VIDEO) U zhvilluan mbrëmjen e sotme, dy ndeshjet e fundit në grupin A të Kupës së Amerikës. Brazili bëri detyrën, duke fitua