999 rezultate për

vrau

Efektivi që vrau Klodian Rashën rrëzon deklaratat e Policisë, zbulohen dëshmitë Efektivi i policisë i cili qëlloi për vdekje ndaj Klodian Rashës është marrë dy herë në pyetje nga ana e hetuesv. Mësohe
Dënohet me burgim të përjetshëm shqiptarja që vrau 7 vjeçaren në Angli Gruaja me origjinë nga Shqipëria e cila vrau 7 vjeçaren Emily Jones është dënuar me burg të përjetshëm. Eltiona Skan
E vrau 50 metra larg derës së shtëpisë! Gazetari: I riu nuk kërcënoi policinë Mbrëmjen e djeshme në Tiranë është vrarë me armë zjarri një 25-vjeçar nga ana e efektivit të RENEAS. Gazetari Driçi
Policia vrau të riun, Lleshaj vijon me postime të tjera në Facebook Diskursi publik i Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj mbështetet zakonisht mbi sulme politike të kundërshtarëve, duke
Kush është shqiptarja që vrau 7 vjeçaren ne Angli Vogëlushja Emily Jones u vra në parkun Queen’s Park në Bolton më 22 mars të këtij viti, por 30 vjeçarja shqiptare Eltion
Vrau gruan me shufër metalike, dënohet me burg përjetë shqiptari Gjykata themelore e Gjilanit ka dënuar me burgim të përjetshëm, burrin i cili në korrik të këtij viti masakroi me shufër
Dalin pamjet e të riut shqiptar që vrau dhe dogji biznesmenin grek për 200 euro (VIDEO) Ka dalë para gjykatës 20-vjeçari shqiptar i cili dyshohet se vrau dhe më pas dogji, biznesmenin grek në Santorini , pas
Zbardhet dëshmia e 20-vjeçarit shqiptar që vrau biznesmenin grek: I kërkoja lekët Detaje tronditëse janë zbuluar nga policia greke pas ngjarjes së rëndë ku shqiptari i vuri flakën një biznesmeni grek, n
27 vjeçari në Bulqizë ndryshon versionin: Elidoni vrau veten Mbrëmjen e djeshme, një ngjarje e rëndë ndodhi në Bulqizë, ku rreth orës 23:30 dyshohet se nga pakujdesia, duke gjuajtur
Vrau 7-vjeçaren në park, gruaja shqiptare zbulon motivin e krimit makabër Në Britaninë e Madhe u zhvillua sot seanca gjyqësore për Eltiona Skanën, 30-vjeçaren shqiptare e cila akuzohet se vrau 7
Sot, 1 vit nga tërmeti që vrau 51 jetë (FOTO LAJM) Sot, një vit më parë Shqipëria u zgjua nga një goditje e fortë tërmeti. Shtëpi dhe shkolla të shkatëruara, jetë poshtë r
E ëma i vrau të atin me sqepar, vajzat: E kërcënonte mamanë çdo ditë Dy vajzat e Drane dhe Llesh Dedës kanë folur për vrasjen e babait të tyre nga e ëma me sqepar. Në një rrëfim për emis
Vrau gruan dhe vajzën e mitur, OFL i trokiti në derë 70 vjeçarit Një 70-vjeçar i cili para 20 vitesh ka vrarë gruan dhe vajzën e tij 13 vjeçe në Tepelenë, është vënë në shenjestër të OF
Vrau shokun se i kërkoi borxhin, 30 vite burg për Islam Myrtajn Gjykata e Tiranës ka vendosur 30 vite burg Islam Myrtajn, i akuzuar për vrasjen e Haxhi Baçinozit. Myrtaj u shpall i
Vrau njërin e plagosi tjetrin, australiani: Mendova se shqiptarët ishin mafiozë Një burrë ka qëlluar mbi dy vëllezër shqiptarë në Australi, duke vrarë një prej tyre e duke plagosur tjetrin. Ai tha
Koronavirusi i vrau prindërit, gjyshja e 5 vjeçarit organizon festën e madhe për ditëlindje Raiden Gonzalez do të mbushë 5 vjeç këtë muaj, por prindrit e tij nuk do të jenë me të për të festuar për shkak se kanë
Vrau babë e bir 8 vite më parë, kapet "killeri" i Elbasanit Blutë e Elbasanit kanë arrestuar një 28- vjeçari, i cili akuzohet se bashkëautori i një ngjarje të rëndë që ka ndodhur n
Lihet në burg babai i Daniel Pepajt që vrau dy kushërinjtë për parcelën e drogës Gjykata e Apelit në Shkodër ka lënë në burg Rrok Pepajn, babain e Danjel Pepajt, ky i fundit i akuzuar për vrasjen e Vil
Vrau çiftin në Maltë për t'i vjedhur, shqiptari tenton arratinë nga burgu Shqiptari Daniel Muka i cili akuzohet për vrasjen e dyfishtë të Christian Pandolfino dhe Igor Maciejowski është përpjeku
Shifra tragjike nga Turqia, tërmeti shkatërrimtar vrau 111 persona Numri i jetëve të humbura nga tërmeti i fuqishëm që javën e kaluar goditi qytetin turk Izmir është rritur në 111, shkrua