999 rezultate për

ulje

Reshje shiu e ulje temperaturash, ky është moti për nesër Orët e para të mëngjesit të ditës së nesërme priten të jenë me diell dhe temperatura të qëndrueshme. Sipas Meteoalb n
Tifozët e Atalantës tmerrohen në udhëtimin për në Ukrainë, avioni bën ulje të detyrueshme Atalanta do të luajë ditën e nesërme ndaj Shaktar Donjetskut, në ndeshjen e fundit për fazën e grupeve në Ligën e Kampio
Propozimi i Luljeta Bozos: Të paguajnë edhe qytetarët për banesat e tyre "Kush të tha ta bësh shtëpinë pa themel, pa kollona. Bën katin e parë dhe bën të dytin. Pa teknik" Inxhinerja Lulje
Ulje temperaturash, si pritet të nisë java Java që pritet të nisë, parashikohet e ndryshueshme. Të hënën, reshjet e shiut do të nisin prej orëve të para të 24 o
Luljeta Bozo flet sërish: Kur bie tërmet mos lëvizni! Tirana tokë e fortë! Inxhinierja e njohur, Luljeta Bozo, e cila ka tërhequr mjaft vëmendje këto ditë të tmerrshme për shqiptarët, që u përbal
Tërmeti, Edi Rama i kërkon ndihmë inxhinieres Luljeta Bozo (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka pritur në një takim në Kryeministri inxhinieren Luljeta Bozo, ku kryeministri i ka kërkuar ndih
Ulje e ndjeshme e temperaturave, këtë javë priten edhe reshje dëbore Moti në këtë javën do të ketë luhatje të shumta. Sipas Shërbimit Metrologjik Ushtarak, në javën e ardhshme do të ketë dh
Ulje e ndjeshme e temperaturave, priten edhe reshje dëbore Moti në javën që po vjen do të ketë luhatje të shumta. Sipas Shërbimit Metrologjik Ushtarak, në javën e ardhshme do të k
Ulje temperaturash, si pritet të nisë java Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu në pjesën
Ulje temperaturash, si pritet të jetë moti për 5 ditët në vazhdim Java nis me reshje shiu, madje ne disa zona edhe me rrebeshe. Se paku keshtu njofton Sherbimi Meteorologjik ne parashiki
Si ta përdorni boronicën për uljen e tensionit Boronicat janë të ëmbla, ushqyese dhe shumë të shëndetshme. Këto fruta kaq të vogla i bëjnë kaq mirë trupit dhe mendjes
Ulje temperaturash dhe reshje shiu, mos harroni çadrën Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët dhe me alternime vranësirash por që do të sjellin reshje lokale
Mos u habisni, por Mbretëresha pret uljet për të blerë njësoj si ne Llogaritë e saj bankare me siguri janë të majme, për të mos llogaritur pronat e stolitë lukzose që Mbretëresha e Anglisë
Keni bërë plane për fundjave? Mësoni si do të mbajë sot moti Dita e sotme paraqitet me mot të kthjellët që do të mbizotërojë vendin tonë kryesisht gjatë orëve të paradites. Ndërs
PD Shkodër ngre alarmin: Ulje drastike e numrit të studentëve Ka nisur sot viti i ri akademik për të gjithë studentët në Shqipëri. PD Shkodër ngre shqetësimin se në auditoret e d
Basha i publikon videon Ramës: Gënjeshtari kronik (VIDEO) Kreu i PD-së, Lulzim Basha publikon një video me premtimet e kryeministrit Edi Rama në fushatë. Ai shkruan se Rama pr
Reshje shiu dhe ulje temperaturash, si pritet të jetë moti sot Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka bërë parashikimin për ditën e shtunë.Sipas të dhënave, dita e
Gjykata pranon kërkesën e Arbër Çekajt për gjykim të shkurtuar Çekaj aktualisht ndodhet përballë Krimeve të Rënda në lidhje me trafikun e 613 kilogram kokainë të cilat ishin maskuar m
Basha: Rama premtoi uljen e çmimit të energjisë, por zhyti në varfëri shqiptarët (VIDEO) Ky eshte videomesazhi tjeter me fakte i kreut të opozitës Lulzim Basha për skandalet e qeverisjes se Edi Ramës. Këtë
Tërheqje zvarrë dhe shkulje flokësh, plas sherri mes grave (FOTO LAJM) Eventi më prestigjioz në Britani, ai i garave me kuaj ka përfunduar si mos më keq. Teprimi me alkoolin ka bërë që një