999 rezultate për

todor

Nikolla Todorov, kryeministri i qeverisë kalimtare? Ndërsa vazhdojnë bisedimet mes katër liderëve të partive kryesore, nën vëzhgimin e ndërkombëtarëve, duke se krizës polit
Todorov bën kontroll "blic" në spitalin e Kumanovës Ministri i Shëndetësisë në Maqedoni, Nikolla Todorov, ka zhvilluar natën e kaluar një vizitë të pa njoftuar më parë në s
Edhe një përforcim i Shkëndijës së Tetovës (VIDEO) Bllagoja Todorovski është përforcimi më i ri i Shkëndijës dhe tani më është promovuar me fanellën ‘kuqezi’. 29 vjeçari v
Todorov: Demokraci do të thotë rezistencë Intervistë e "El Pais" Në vitin 2003, Tzvetan Todorov bëri një inventar të vlerave, një listë të qëllimeve të
Serbia arreston mikun e të akuzuarit për terrorizëm, Slobodan Gavriq Në kuadër të hetimeve në lidhje me konfiskimin e 13 kilogramëve eksploziv në Prishtinë është arrestuar sot në Beograd 42
VMRO premton punësim për të rinjtë Bartësi i listës për njësinë zgjedhore numër 3 për koalicionin "Për një Maqedonimë të mirë", Nikolla Todorov është shpre
Ulen çmimet për 352 lloje barnash Ministri i Shëndetësisë Nikolla Todorov ka deklaruar sot se janë ulur çmimet për 352 lloje barnash që përmbajnë lëndë na
Do të krijohet Klinikë Shtetërore për Kardiokirurgji Ministri i Shëndetësisë, Nikolla Todorov ka deklaruar se qeveria e Maqedonisw nw mbledhjen e saj tw fundit ka marrw vend
Todorov: Nëse mjeku nuk vjen me kohë, kërkoni dëmshpërblim Ministri i Shëndetësisë Nikolla Todorov bëri të ditur se nëse mjeku nuk vjen në kohën e caktuar, pacienti ka të drejtë t
Ulen çmimet e ilaçeve Nga data 15 tetor do të ketë ulje të çmimeve për rreth 700 ilaçe. Kjo është bërë e ditur nga ministri i shëndetësisë, Ni
Importi paralel ulë çmimet e barnave Me ndryshimet që po planifikohen në instrumentin e importit paralel të barnave si pjesë e versionit të parë për ndryshim
Todorov nderon branitellat e vrarë te "Stanet e Lubotenit" Pjesëtarët e Forcave të Armatosura të Maqedonisë, të vrarë në luftën e vitit 2001, në vendin e quajtur "Stanet e Luboten
Me pajisjet për simulim rriten njohuritë te mjekët Ministria e Shëndetësisë ka nënshkruar konkurs për furnizim të pajisjes për Qendrën e klinike për simulim në vlerë prej
Todorov: Të kontrollohen farmacitë për cilësinë e ilaçeve Ministri i Shëndetësisë Nikolla Todovrov ka lajmëruar ditën e sotme se do të ketë kontrolle në çdo farmaci për të parë c
Përurohet objekti i ri i maternitetit "Nënë Tereza" Drejtuesit e maternitetit "Nënë Tereza" në Çair dhe Ministri i Shëndetësisë Nikolla Todorov sot kanë inaguruar objektin
Mjekët e Maqedonisë do të trajnohen në Romë Sot në Shkup është nëshkruar memorandumi për bashkëpunim mes dekanit të Fakultetit për mjekësi dhe Kirurgji pranë Unive
Todorov nuk është kundër abortit Ministri i Shëndetësisë Nikola Todorov nën vijëmësinë e ligjit për abortin ka thënë se nuk është dakord që të ndalohet k
HERA: Todorov nuk ka argumente Ministri i Shëndetësisë Nikolla Todorov në mungesë të argumentave lidhur me projektligjin për abort, po e përdor këtë më
Operacionet do të filmohen! Të gjitha ndërhyrjet kirurgjikale që do të ndërmerren nga 15 shtatori i këtij viti do të realizohen në prani të kamerave
Todorovski lë postin e DSP-së E plotëson afatin kohor për të qenë i punësuar dhe tashmë e presin pushimet më të gjata të jetës së tij. Lupço Todorovsk