999 rezultate për

tevez

Tevez nuk e ka zili Ronaldon Sulmuesi i Juventus, Carlos Tevez nuk e ka zili Ronaldon, edhe pse ylli madrilen e ka nisur mjaftë mirë sezonin. Ai shpr
"Juve një familje, numri 10? Nuk e mendoj Problemet dhe polemikat duken vite drite larg për Carlos Tevez, emri i të cilit sigurisht që nuk i bën të buzëqeshin tif
Juve-Galatasaray, formacionet e mundshme Juventus luan sot një pjesë të shanseve të tij për kualifikim në fazën tjetër të Champions League teksa sot në mbrëmje p
Derbi i Torinos, ja çfarë i ndodhi kaviljes së Tevezit (FOTO-LAJM) Tevez ka reaguar në lidhje me polemikat e ngritura në lidhje me fitoren e skuadrës së Juventusit në derbin e Torinos. Lo
Nga Tevez te Kaka, ja notat për blerjet e verës (FOTO LAJM) Në pritje të Inter-Fiorentina, ndeshje që mbyll edhe javën e pestë të Serie A, jemi gati të bëjmë disa bilance, të cilat
NIKE, nga Higuain te Tevez: Ja këpucët e dimrit (FOTO LAJM) Debuton në të gjitha fushat e futbollit Nike Football Collection Hi-Vis, që duke filluar që nga java e ardhshme do të je
Llorente nuk luan se nuk e do Tevez Vijon të jetë ende e pazbardhur "misteri Llorente". Sigurisht, sulmuesi bask nuk po kalon një moment të lumtur në Torino
Nisin ethet e Inter-Juve Pak më shumë se 24 orë kanë mbetur nga sfida e javës së tretë të Serie A, Inter-Juventus dhe në këto "orë të nxehta", lo
Tevez-Palacio, sfida e javës në Serie A (VIDEO) E shtuna është koha për derbin e Italisë: përballje interesante mes Interit të Walter Mazzarrit dhe Juventusit të Antoni
Ronaldo, Kaka, Tevez, sa shumë yje në Monza (FOTO LAJM) Çmimi i Madh i Monzas në Itali u fitua nga kampioni i botës në fuqi Sebastian Vettel por kjo garë e Formula 1 ka patur e
Tevez paralajmëron Interin: Nuk dua të ndalem Një fanellë për çdo. Carlos Tevez vazhdon të çmendë fansat e tij nëpërmjet faqes së tij zyrtare në Twitter, duke premtua
Tevez, goli i dedikohet lagjjes në Buenos Aires (FOTO LAJM) Carlos Tevez shënoi dje në mbrëmje përballë Lazios golin e katërt për bardhezinjtë dhe golin e tij të dytë në dy javë ka
Tevez: Falë Juves nuk e lashë futbollin Juventusi nuk është vetëm një skuadër futbolli por edhe një institucion që përçon vlera. Carlos Tevez nuk gjen fjalë për
Conte sulmon Mazzarrin dhe Guardiolën Antonio Conte, në një intervistë për "La Gazzetta dello Sport", ka sulmuar trajnerin e Interit Walter Mazzarri dhe atë t
Pse Tevez është më i mirë se Higuain për Juven (FOTO LAJM) Tevez, apo Higuain, kush është më i mirë?! Shumë vetë bëjnë pyetjen, numrat e sezonit të shkuar na japin një përgjigje p
Del Piero: Tevez, trajtoje mirë numrin 10 Alessandro Del Piero ndodhet në Jesolo me Sydney, ku nga 2 deri në 22 gusht do të luajë 4 ndeshje miqësore. Më 7 gusht,
Juve, Tevez gol që në ndeshjen e parë (VIDEO-FOTO) Carlos Tevez shënon që në ndeshjen e parë me Juventus. Në Saint Vincent kampionët e Italisë mposhtën 7-0 Val D'Aosta. Sk
Lippi: Juve favorit, Tevez është luftëtar Ish trajneri ikonë i Juventusit, Marcello Lippi, i cili ka udhëhequr bardhezinjtë drejt 5 titujve kampionë në Serinë A,
Tevez karikon Juven: Dua Champions-in "Juve është në gjëndje të luftojë për titullin e tretë rradhazi kampion, dhe për ëndrrën e të gjithëve, që të arrijë te
Llorente dhe Tevez, buzëqeshje në autobusin e skuadrës Juventus është rikthyer në qëndrën stërvitore "Vinovo" pas testeve atletike të kryera në Chatillon. Dhe dy "big"-ët e ri