999 rezultate për

tevez

Tevez pranë lamtumirës, Juve gjen pasardhësin Duket si një rrufe në qiell të hapur, por nuk është kështu, sepse Carlos Tevez e ka përsëritur disa herë se dëshiron të
Tevez zbulon "Ferrin" që mban në shpinë (FOTO LAJM) Juventusi e fitoi mes polemikave çerekfinalen e parë të Champions League përballë Monacos. Vendimtare ishte penalltia e
PSG mendon për Carlos Tevez Nuk është vetëm Paul Pogba në listën e Paris Saint Germain gjatë merkatos së ardhshme. Sipas asaj që shkruan sot "Le Par
Tevez: Ta mbyllim sa më shpejt çështjen e titullit Carlos Tevez është njeriu i momentit te Juventusi. Ishte pikërisht ai që kualifikoi bardhezinjtë në cerekfinalet e Champ
Carlos Tevez merr për dore Juventusin (VIDEO) Juventus nuk di të ndalet. Pas kualifikimit për në çerekfinalet e Champions League bardhezinjtë vijojnë serinë e fitorev
Borussia-Juve, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Gjithçka në një mbrëmje. Do të vendoset në Dortmund sezoni në fushën europiane të Juventusit, që në "Signal Iduna Park"
Borussia-Juve, ja 21 të grumbulluarit e Allegrit Janë 21 futbollistët e grumbulluar nga tekniku i Juventusit Massimiliano Allegri për ndeshjen e nesërme në Champions Lea
Deklarata prekëse e Tevez: Futbolli më shpëtoi jetën Janë të rrallë futbollistët që mund të ndihen të lumtur nga futbolli pasi ai u ka shpëtuar jetën, në kuptimin e vërtetë
Allegri: Tevez si Messi për Barçën dhe CR7 për Realin Një ditë para ndeshjes në kampionat kundër Atalantas dhe disa ditë para sfidës me Borussia Dortmund në Champions League
Milani i nxehur me golin e Tevez: Linjat nuk janë paralele (FOTO LAJM) "Sipas jush në imazhet e ndaluara të prodhuara nga Juventus, dy linjat janë paralele? Për ne jo #JuveMilan". Me këtë twe
Juve-Milan, fotosekuenca e golit të Tevez (FOTO LAJM) Ka patur shumë dyshime për golin e Carlos Tevez, që i dha avantazhin Juventusit në ndeshjen e djeshme kundër Milanit. Po
Nxehet Galliani: Pse nuk e ritransmetoi Juve golin e Tevez? Sërish përplasje mes Juventusit dhe Milanit. Sipas asaj që shkruan "Corriere della Sera", numri dy i kuqezinjëve Adriano
Juventus-Milan, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Nëse në Spanjë luhet derbi i kryeqytetit, Atletico-Real, në Itali do të luhet supersfida mes Juventusit dhe Milanit. Pav
Yjet e futbollit festojnë sot ditëlindjen (FOTO LAJM) Adna Januzaj, talenti shqiptar i Belgjikës dhe Manchester United, feston sot 20-vjetorin e tij të lindjes. Që në orët e
Tevez e ka vendosur: Iki nga Juventus në 2016-ën Kur flitet për Carlos Tevez të shkon menjëherë në mendje sesa vendimtar është argjentinasi për Juventusin, por edhe fakt
Tevez do Champions-in me Juven Carlos Tevez ëndërron të fitojë trofeun e Champions League me bardhezinjtë e Juventusit. Ky është objektivi i tij priori
Juventus shkatërron Hellas Veronën (VIDEO) Juventus ka shkatërruar Hellas Veronën në fushën e vet me rezultatin e thellë 4-0. Serinë e golave e ka hapur Paul Po
Boca Juniors pret rikthimin e Tevez në 2016-ën Carlos Tevez shënon në Itali dhe fiton me Juventusin, por populli i tij e pret. Të gjithë e dinë se Apashi është i dashu
Juve, 4 emra për të zëvëndësuar Tevez-in (FOTO LAJM) Radamel Falcao dhe Juventus. "La Gazzetta dello Sport" rikthehet te emri i "El Tigre" për Juventusin, që në verë mund të
Tevez nuk rinovon, Juve hedh sytë nga Icardi Dy ditë pas vendimit të Carlos Tevez, që u shpreh se nuk do të rinovonte kontratën me Juventusin (skadon në vitin 2016),