999 rezultate për

supergolat

Barcelona shkatërron Vilarreal me supergolat e Suarez-Griezmann (VIDEO) Barcelona ka triumfuar me rezultat 1:4, duke zhvilluar ndoshta ndeshjen më të mirë të sezonit. Ishte një autogol i Pa
Shijoni disa nga supergolat e CR7 nga distanca (VIDEO) Edhe pse vitet e fundit ka shënuar pak gola nga goditjet e dënimit, CR7 sërish mbetet një nga më të mirët. Faqja e nj
Pse quhet "Fenomen"? Shijoni 10 supergolat të Ronaldos (VIDEO) Gjatë tre viteve në Corinthians, Ronaldo tregoi pse quhet "Fenomen", shkruan Albeu.com. Braziliani ka një karrierë mj
Shijoni 5 supergolat e James Rodriguez me Realin (VIDEO) Për James Rodriguez ky mund të jetë sezoni i fundit me Realin. Për kolumbianin ka shfaqur interes Evertoni ku Ancelot
La Liga kujton CR7, këto janë 5 supergolat e portugezit me fanellën e Realit (VIDEO) Në një kohë që futbolli është ndalur faqja zyrtare e La Liga po fillon gola të së kaluarës, shkruan Albeu.com. Këtë r
5 supergolat e Çekiçit, Olimpija ka një pyetje për tifozët (VIDEO) Endri Çekiçi po spikat në Slloveni me NK Olimpija Ljubljana, ku u transferua janarin e shkuar. Pogradecari po shënon
Asensio nuk i lë supergolat as në stërvitje (VIDEO) Marco Asensio gjatë ditës së djeshme ka vazhduar me procesin e rikuperimit nga dëmtimi dhe mund të jetë gati për ndeshje
Super Tottenham, super Kane, Dortmundi ndjen mungesën e Dembeles (VIDEO) Sfida më të fortë të grupit ku merr pjesë dhe Real Madrid me APOEl, ishte Tottenham që më në fund theu mallkimin e “Wemb
Stephanie Riche, femra që sfidon Ibran me shokë (FOTO-VIDEO) Është edhe një femër në garën për fitimin e "FIFA Puskas Award", çmim që jepet për golin më të bukur të vitit. Bëhet fja
Nga Verdu te Van Persie, 5 SuperGolat e javës (VIDEO) Nuk besoj se ka ndonjë dyshim që goli i Van Persie përballë Everton në fundjavë është goli më i bukur i javës në Europë.
Ja supergolat e Barcelones Barcelona shpartalloi para dy diteve ekipin e Valencias. Ja pozicionet me te rendesishme dhe tre golat e shenuar nga Hen