999 rezultate për

sulku

Pandemia penalizoi rëndë këngëtarët, Altin Sulku: Po kërkojmë para borxh! Altin Sulku dhe Stivi Boka sollën projektin e tyre të parë muzikor, të titulluar “Teka Teka”. Kënga është kthyer në n
Burg përjetë killerit të "Camorra-s" që shkaktoi masakrën tek "Treni" Është dënuar përjetë me burg këtë të mërkurë italiani Salvatore Letizzia, personi i cili kreu vrasjen e dy ngra tre pers
Do të shkriheni së qeshuri! Gentian Zenelaj prezanton "kësulkuqen" e tij (VIDEO) Ndryshe e njohim si një nga aktorët më të dashur dhe gazmorë të televizionit Shqiptar. E keni parë Gentian Zenelaj n
Rama i shkoi në kullë, historia e dy vëllezërve që terrorizuan Tiranën në 2015 Vetëm dy ditë më parë kryeministri Edi Rama vizitoi Lurën, ku ndër të tjera zgjodhi të hynte në shtëpinë e Llesh Doçit.
Djemtë në burg për vrasje të trefishtë, Rama i shkon në shtëpi e promovon biznesnin Kryeministri Edi Rama ditën e djeshme ishte në Lurë ku zhvilloi disa takime me banorët. Rama zgjodhi të zhvillojë një ta
Masakra të Shkencat, nëna e viktimave: E vështirë të shohësh vrasësin e fëmijëve të tu Në seancën e djeshme gjyqësore, në Gjykatën e Krimeve të Rënda kunder vëllezërive Klejvi dhe Markelian Doçi, nën akuzë,
Ekzekutimi i trefishtë në Tiranë, pritet dëshmia e 7 holandezëve Shtatë holandezë janë thirrur për të dëshmuar në gjyqin e masakres së bulevardit ‘Zogu i Parë’ ku në Maj të 2015 u vranë
7 holandezë dëshmitarë në gjyqin e vrasjes së trefishtë në Tiranë Shtatë holandezë janë thirrur për të dëshmuar në gjyqin e masakres së bulevardit ‘Zogu i Parë’ ku në Maj të 2015 u vranë
Vrasja e vëllezërve Sulku, nëna: Si m’i vranë 2 djemtë Nëna 67-vjeçare e Besnik Sulkut, një prej tre të vrarëve të ngjarjes së 27 majit 2015 para Fakultetit të Shkencave të Na
Masakra në Tiranë, nëna e vëllezërve të vrarë: Lidhja e djemve me Salvatore Letizian Vrasja e trefishtë në Bulevardin Zogu I në Tiranë dy vite më parë bëri mjaft bujë në kryeqytet. Besnik Sulku dhe Salv
Si e pësoi killeri me pagesë i Camorra-s, ja“gafa” në qelitë e burgut Mbyllja në qeli si i dyshuar kryesor për masakrën e majit 2015, përpara fakultetit të Shkencave të Natyrës, nuk e ka pen
"Lufta" me armë tek "Zogu I", Prokuroria dërgon për gjykim 3 persona Prokuroria për Krime të Rënda ka përfunduar hetimet dhe dërgon për gjykim tre persona, dy shqiptarë dhe një italian, të
Masakra te shkencat/ Shqipëri-Hollandë grup të përbashkët hetimi Një grup hetimor i përbërë nga prokurorë të Prokurorisë për Krime të Rënda Tiranë dhe të Prokurorisë së Roterdamit në Ho
Mbyllet dosja ndaj dhëndrit që vrau vjehrrin Është mbyllur dosja hetimore ndaj dhëndrit që vrau vjehrrin, ngjarje e ndodhur në 17 maj të këtij viti në zonën e Kashar
Masakra në bulevard, italiani vrau Goxhajn, Besnik Sulku qëlloi Lufin Ka përfunduar ekspertiza ligjore lidhur me vrasjen e 3-fishtë që ndodhi në bulevardin “Zogu I” në Tiranë më 27 maj, ku m
Holandezët marrin ADN-në nga dy vëllezërit Doçi lidhur me vrasjen e trefishtë Lidhur me vrasjen e trafishtë në Roterdam, holandezët kanë marrë ADN nga dy vëllezërit Doçi. Prokurorët kanë marrë disa
Gjendet arma me të cilën u vra Ilirjan Sulku Lidhur me ekzekutimin e një 33 vjeçari në Holandë, ngjarje kjo e ndodhur në muajin prill, policia dyshon se ka gjetur ar
Ja shkaku i Masakrës së Tiranës Konflikti per nje femer ishte shkaku i masakres ne kryeqytet me 27 maj. Keto te dhena kane kane dale nga prokuroria
Ja si u vra Ilirjan Sulku në Hollandë (VIDEO) Është zbardhur skema e vrasjes së Ilirjan Sulkut në Holandë, vëllait të Besnik Sulkut që mbeti i vrarë të mërkurën në Ti
Masakra në Tiranë, dyshohet për konflikte me biznesin e kromit (DOKUMENT) Një nga pistat që dyshohet lidhur me atë që ndodhi në bulevardin “Zogu I” në Tiranë është edhe ai se personat e përfshir