999 rezultate për

suarez

Suarez lë pas dëmtimin e gjatë dhe realizon supergol (VIDEO) Sulmuesi i Barcelonës Luis Suarez jo vetëm që është rikthyer në stërvitje, por ka treguar se nuk ka humbur asnjë shkëlqi
Chiellini i kthehet për të disatën herë incidentit me Suarez: Edhe unë jam një bir bushtre në fushë Xhorxho Kielini dhe Luis Suarez nuk do të harrohen kurrë për atë duel në Kupën e Botës së vitit 2014, ku italiani përfun
Frikë për vendin e titullarit? Suarez: Nëse do të isha Lautaro, nuk do të largohesha nga Inter Martinez raportohet se po ndiqet nga Barcelona pasi shënoi 16 gola në 31 ndeshje këtë sezon me Interin. Fituesi i Top
Messi fjalët më të mëdha për Lautaron: Është mbresëlënës, ngjan me Suarezin Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka lavdëruar bashkëkombësin e tij, sulmuesin e Interit, Lautaro Martinez, duke e cilësua
Koronavirusi i merr jetën edhe ish-zv/presidentit të Real Madridit (FOTO LAJM) Ndahet nga jeta në moshën 76-vjeçare ish-zv/presidenti i Real Madridit, Amador Suarez Villa. Ai ndërroi jetë për shka
Evra thotë se është kërcënuar pas incidentit me Suerez Ish-mbrojtësi i francez, i cili njoftoi pensionimin e tij nga futbolli në fillim të kësaj jave, akuzoi Suarez se e quant
E ardhmja e Luis Suerez lidhet ngushte me MLS Me pezullimin e La Liga dhe pjesa tjetër e sezonit që do të luhet pas dyerve të mbyllura, skuadra katalanase duhet të gj
Luis Suarez lidhet me një transferimin në MLS Me Barcelonën e cila po ngul këmbë për një qendërsulmues, e ardhmja e Luis Suarez është e pasigurtë. Klubet nuk janë
Karantina ka lënë edhe Suarez pa qethur (FOTO LAJM) Siç duket izolimi nga koronavirusi ka ndikur që meshkujt të kenë problem prerjen e flokëve të tyre. E këtë problem si
Suarez pret me krahë hapur Neymarin, me fjalë të mëdha për Lautaron Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez, ka thënë se lojtarët si Neymari dhe Lautaro Martinezi do të jenë gjithmonë të mirëpr
Rivaldo: Barcelona duhet të bashkojë Neymarin, Messin e Suarezin Që nga largimi i Neymar nga Barcelona ka pasur disa tentime të katalunasve për ta kthyer përsëri në skuadër futbollistin
Suarez jep lajmin e mirë për Barcelonën, synon të rikthehet para kohe Suspendimi i futbollit si pasojë e koronavirusit i ka dhënë mundësinë Luis Suarez që të kthehet në kohë për këtë sezon,
Koronavirusi, Suarez: Njerëzit e morën lehtë Luis Suarez e pranon se për momentin nuk është prioritet futbolli. Gjatë një interviste për mediat spanjolle, sulmues
Djali i Messit dhe i Suarezit shkëlqejnë në fitoren e të rinjve të Barcelonës (VIDEO) Lionel Messi dhe Luis Suarez kanë shkëlqyer për ekipin e parë të Barcelonës gjatë viteve të fundit tani djemtë e dyshes
Super lajm për Barcelonën, Suarez pritet të kthehet më shpejt sesa ishte menduar Më në fund një lajm i mirë për Barelonën nga infermieria. Sulmuesi uruguajan, Luis Suarez pritet të kthehet më shpejt se
Drejtori i Barcelonës e konfirmon: Jemi në bisedime për një sulmues Barcelona është në emergjencë për një sulmues, me Luis Suarez që ka humbur sezonin dhe Dembele i cili para ditësh u oper
Mohamed Salah thyen rekordin e Luis Suarez Liverpool fitoi bindshëm ndaj Southampton duke shënuar plot 4 gola. Dy golat i shënoi Mohamed Salah që shkon në kuotë
Barcelona vazhdon kërkimin për zëvendësuesin e Suarez, gati 80 milion euro për yllin e Monacos Barcelona prej kohësh është në kërkim të një sulmuesi për të zëvendësuar sadopak mungesën e Suarez i cili do të qëndroj
Pas shumë emrave të lakuar, Barcelona e gjen zëvendësuesin e Suarez në La Liga Barcelona ka identifikuar sulmuesin e rivalit nga La Liga për transferim gjatë janarit. E përditshmja sportive katala
Barcelona në kërkim të zëvendësuesut të Suarez, merr "OK" nga ylli i Arsnenalit Dëmtimi serioz i Luis Suarezit, që do të qëndrojë larg fushave të blerta për rreth 4 muaj, i ka detyruar drejtuesit e Ba