999 rezultate për

shkojme

Greqia e Shqipëria, destinacionet e preferuara për qytetarët e Maqedonisë Sezoni turistik këtë verë ka nisur më herët. Një pjesë e madhe e qytetarëve veçmë ndodhen për pushime jashtë Maqedonisë,
Cipras u jep mësim maqedonasëve: Jeni sllavë dhe shqiptarë Kryeministri grek, Aleksis Cipras tha në Selanik se Greqia në negociatat për çështjen e emrit të Maqedonisë synon të mar
Chiellini: Shkojmë në Madrid për një paraqitje të mirë Mbrojtësi i Juventusit, Georgio Chiellini e di që do të këtë përballë një kundërshtarë të madh, por thotë beson në një p
Hoxhaj: Nuk shkojmë në votim pa qenë të gjithë deputetët në sallë Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur se nuk mund të shkojnë në votim për demarkacionin me Malin e
Taravari sfidon Bejtën: Dil e shkojmë në zgjedhje Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari ka kërkuar që të shkojnë në zgjedhje për Gostivarin, pas bllokadave që
Bonucci: Shkojmë në Romë për fitore Leonardo Bonucci ka thënë se sukseset e skuadrës po vijnë pas pasionit që tregon trajneri i tyre, Gennaro Gattuso, ndërs
Sa herë duhet të shkojmë në tualet gjatë ditës? Sipas mjekëve nefrologë, nuk ekziston një numër perfekt i herëve kur duhet të shkoni në tualet, por ata këshillojnë të s
Bernanrdeschi: Ne merituam të fitonim ndaj Tottenhamit Anësori italian, Federico Bernardeschi këmbëngul se Juventusi "meritoi të fitoj dhe është i bindur se torinezët shkojnë
Duro: Po shkojmë në Korçë për të marrë maksimumin në këtë ndeshje Sfida më e rëndësishme e kësaj jave në Superligën Shqiptare pritet të jetë ajo midis Skënderbeut dhe Flamurtarit. Vlonja
Bonucci: Rezultati është pozitiv dhe mund të shkojmë në finale Milan barazoi pa gola kundër Lazio në ndeshjen e parë gjysmëfinalen e Kupën e Italisë, të luajtur në “San Siro”. Qen
Wanda Nara tërbon tifozët e Interit: Po shkojmë për në Madrid (FOTO LAJM) Vanda Narra, bashkëshortja e kapitenit të Interit, Mauro Ikardi, nëpërmjet një video në Instastory, ka njoftuar se është
Cikalleshi: Ëndërrojmë të shkojmë përsëri në Europian, nuk duhet t'i neglizhojmë kundërshtarët Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Sokol Çikalleshi e ka nisur në mënyrën më të mirë të munshme vitin 2018. Kavajasi s
2 milionë “Diamanta” për Ronelën dhe Young Zerkën Dyshja Ronela Hajati dhe Young Zerka dy javë më parë kanë publikuar projektin e tyre të ri me titull "Diamanta". Këng
Marcelo i sigurtë: Shkojmë në El Clasico së bashku me Botërorin e klubeve Marcelo ka dhënë një intervistë për mediat zyrtare të FIFA-s në të cilën ka folur për Kupën e botës të Klube dhe dëshirë
Vlonjati kap mat Ramën: Hajde shkojmë njëherë andej (VIDEO) Një qytetar thuajse e ka kapur "mat" kryeministrin Rama ndërkohë që ishte duke kryer një inspektim për përmbytjet në Vlo
Andersson: Të gjithë e dinë se ne duam të shkojmë në Rusi Trajneri i Suedisë, Janne Andersson, konfirmoi se Albin Ekdal është jashtë skuadrës së ndeshjes kundër Italisë, por ata
Buffon: Do të isha legjndë nëse shkojmë në Rusi Kupa e Botës “Rusi 2018” do të jetë turneu i fundit për Gigi Buffon në arenën ndërkombëtare, pasi portieri dhe kapiteni
Florenzi tregon grinden italiane: Gati të vdesim në fushë dhe vetëm në Rusi të shkojmë Alessandro Florenzi foli në një konferencë për shtyp për përballjen e dyfishtë me Suedinë, në play –off-in e Botërorit.
Lika: Në Korçë shkojmë për të marrë pikë Hasan Lika nuk ka kohë për të humbur. Faza e parë e Kategorisë Superiore është drejt fundit dhe trajneri kryeqytetas, që
Përgjimet zhysin thellë Habilajt: Pas vitit të ri se gjërat në Shqipëri janë bërë keq Përgjimet në bordin e veturës Fiat Bravo me targë DG826NA, në përdorim të Moisi Habialjt me Sabaudin Celaj, bërë në datë