999 rezultate për

shehu

Deputeti Ylli Shehu tregon pse hyri në Parlament: Urdhëri që më dha LSI... Deputeti më i ri Ylli Shehu ka ardhur në një intervistë ndryshe për Gazeta Shqiptare. Duke folur për kolegët e LSI që ka
“Babai i dy fëmijëve humbi jetën, policia fshehu ngjarjen” Ish-Kryeministri Sali Berisha ka denoncuar nëpërmjet qytetarit dixhital, një ngjarje sipas të cilit është fshehur nga po
257 kg kokainë e fshehur në banane i drejtohej tregut Europian Ishte e fshehur në banane, por policia ka arritur të konfiskojë një sasi të konsiderueshme droge. Bëhet fjalë për 257 kg
Gjendet i varur në pemë një person në Tepelenë Një 72-vjeçar është gjetur i varur në pemë në qytetin e Tepelenës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Qesarat gat
"Drejtori i Doganës fshehu dënimin pasi aksidentoi studenten në gjendje të dehur" Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të qytetarit dixhital ka bërë një denoncim për kreun e doganës së Tiranë. Sipas
Kishin fshehur drogë në makinë, si u kapën 4 trafikantët në Tiranë 4 persona janë shoqëruar ditën e sotme nga Policia e Tiranës pasi akuzohen për trafik të lëndëve narkotike. Në makinë
Xhemi Shehu e mrekullueshme edhe pa grim (FOTO LAJM) Xhemi Shehu njihet si një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar. Ajo gjithnjë shfaqet e kuruar dhe mosha duket
E fshehu prej muajsh, Linda Halimi bëhet nënë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Linda Halimi, prej kohësh po jeton në Gjeorgji së bashku me partnerin e saj, Davon Edwards. Megji
Në ditën e gruas var veten nëna shqiptare Një 64-vjeçare nga fshati Drenovicë të Urës-Vajgurore,mësohet se i ka dhënë fund jetës mëngjesin e sotëm. Hava Shehu,
I riu hap fshehurazi gjërat e të dashurës duke bërë zbulimin që po e le pa gjumë Pas një viti bashkë, ai zbuloi pjesën e errët të saj ndërkohë që mendonte se gjërat po shkonin shumë mirë. Një student a
Pranoi mandatin e deputetit, Ylli Shehu del hapur kundër LSI-së Paraditen e së martës, katër deputetë të rinj u betuan në sallën e Parlamentit duke marrë mandatet e dorëzuara nga deput
“Dritan Leli merret peng me pistoletë në kokë” Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një postim në rrjetin social Facebook mesazhin e një qytetari sipas të cilit kryet
I dënuar dhe këngëtar, kush është deputeti i ri Ylli Shehu (FOTO & VIDEO) Djegia e mandateve të opozitës i ka hapur rrugë rikthimit në Parlament të kandidatëve, të cilët nuk fituan mandat në zgj
Braktisi Fatmir Mediun për LSI-në, Ylli Shehu pranon mandatin e deputetit Ish-deputeti i Partisë Republikane, Ylli Shehu, në zgjedhje e fundit iu bashkua partisë së LSI-së. Shehut tashmë i k
"E meritonte!", zbardhet dëshmia autorit të krimit në Durrës Eshtë zbardhur dëshmia e autorit që tre ditë më parë vrau në Durrës një 45-vjeçar. Autori Ndue Zefi nuk është pendua
Në mes të kamionit për në Irlandë, 8 shqiptarët i ndjek fati i keq 8 shqiptarë u gjetën të fshehur në një kontenier në portin e Cork, në Ringaskiddy të Irlandës, pasi kishin mbërritur me
Dalin pamjet, ku i kishte fshehur paratë gjyqtari (VIDEO) Pas kontrolleve blic që janë ushtruar në shtëpitë e gjyqtarëve të çështjes Dajti, mësohet se në shtëpinë e njërit prej t
Valbona e mbante "fshehur", dalin fotot e bashkëshortit (FOTO LAJM) Valbona Selimllari është përpjekur vazhdimisht që të mbajë larg vëmendjes së medias dhe publikut familjen e saj duke mos
Dashamir Shehu flet pa doreza: Duhet një gotë para! Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi gjithmonë është vënë në shënjestër për shkak të pijes. Në A Shoë, i ngacmuar për këtë c
Këngëtarin e talentuar shqiptar nuk e futën fare në audicionet e The Voice Ylli ka treguar mbrëmjen e djeshme në Xing se nuk pranua në audicionet e para në Thë Voice. “Kam qenë shumë i ri, nu