999 rezultate për

shantazh

Deputetja e VV-së: Prokuroria të veprojë nëse PAN me shantazhe bën 61 numra Deputetja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu ka kërkuar veprimin e Prokurorisë së Shtetit nëse PAN arrin t’i sigurojë 61 v
“Më mirë në zgjedhje sesa të kemi qeveri të shantazhuar nga Lista Serbe” Kandidati për kryeministër i koalicionit PAN, Ramush Haradinaj, ka deklaruar se do të bisedojnë edhe me Listën Serbe dhe
VIDEO SKANDALI/ "Do marrësh veten më qafë", kreu i FRESSH-it shantazhon punonjësin e bashkisë (VIDEO) Ish- kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka denoncuar përmes një videoje kryetarin e FRESSH në K
E kërcënon se do t’i publikojë foto intime, arrestohet I dyshuari ka shantazhuar një femër dhe i ka kërkuar para Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë rreth orës 21:45 ka a
Meta sulmon Policinë e Shtetit: “Haki Droga” shantazh për vota Kreu i Kuvendit Ilir Meta në një deklaratë për shtyp me një gjuhë të rreptë dhe me ton të ashpër ka folur mbi çështjet e
Rama ironizon LSI-në: Nuk mban përgjegjësitë edhe bën kritikuesin me shantazhe (VIDEO) Kryetari i PS-së, Edi Rama ndodhet sot në urën Vajgurore nga ku ka kritikuar dhe ironizuar LSI-në. Kryeministri Ram
KMDLNJ: Serbia po shantazhon serbët e Kosovës Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut ka reaguar të hënën kundër presionit që Serbia po i bënë serb
Kandidati i "fortë" i Beratit që shantazhon Lulzim Bashën (FOTO LAJM) Lefter Maliqi është një nga ish-deputetët më me nam nga demokratët për shkak të karakterit të tij si edhe sherreve të va
Shantazh me foto intime një vajze, ja kush është "trimi" nga Tropoja që tërboi policinë Një operacion policor i ngjashëm me një skenar filmash ka ndodhur mesditën e së martës në Tiranë. Një mjeti “Touareg”
Beogradi shantazhon serbët e Kosovës: Për kë do votojnë? Beogradi zyrtar po u bën presion qytetarëve serbë të Kosovës që në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të Kosovës të vo
Protesta e opozitës, Basha ka një mesazh për demokratët (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shpërndarë në Facebook një videomesazh ku ka falenderuar të gjithë shqiptarët
Nga shantazhi me telefon tek vjedhja e energjisë elektrike, këta janë 7 kandidatët problematikë të Ramës KQZ ka zbardhur formularët e deklarimit të kandidatëve për deputetë të PS-së, nga të cilat bien në sy shtatë emra që kan
Shantazh mijëra euro djalit të ish-deputetit, në pranga një nga kërcënuesit Një nga pesë personat e dënuar për gjobëvënien ndaj djalit të ish-deputetit të Partisë Demokratike, Ibrahim Bruka, është
DW: "Shqipëria Etnike" apo vetëm shantazhe ndaj BE? Komisioneri i BE për Zgjerim e Negociata, Johannes Hahn thotë se është dëshpëruar shumë me deklaratat e disa liderëve në
Tryeza e dialogut, Nishani i përgjigjet Ramës: Lëri shantazhet! Kryeministri Edi Rama në një konferencë për shtyp deklaroi se Basha dhe opozita po dëmtojnë vendit dhe bëri sërish thirr
Vuçiç anulon vizitën në Kosovë: Nuk i pranoj shantazhet Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka deklaruar se nuk do të udhëtojë të mërkurën në Kosovë, sepse nuk pranon, si
Shantazh me mijëra euro djalit të ish-deputetit, arrestohen disa të rinj Pesë të rinj u shpallën fajtorë ditën e djeshme nga Gjykata e Krimeve të Rënda për gjobëvënie ndaj djalit minoren të një
Nga pedofilia te vetëvrasja, ja si po shantazhohen fëmijët në internet Interneti pavarëshisht gjithë të mirat që na mundëson në jetën e përditshme, është një ndër rreziqet më të mëdha që prin
I kërkonte seks, polici ushtarak shantazhon kolegen me video intime Prokuroria e Krimeve të Rënda dërgon në gjyq me akuzën e gjobëvënies, Gersian Dumin, efektivi i policisë ushtarake. Ofic
Gjen videon e pronarëve duke bërë seks, shqiptari kërcënon italianen: Bëje me mua ose… (FOTO LAJM) Një shtetas shqiptar, i identifikuar me emrin Shpend Xhoxha 27 vjeç, emigrant në Itali, është dënuar nga gjykata e Pisas