999 rezultate për

rrjetet

Nisin bastet për Saimir Tahirin, memet po bëjnë xhiron në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Teksa pritet vendimi për dënimin ose jo të Saimir Tahirit, faqet e humorit kanë shpërthyer në meme për ish-ministrin.
Pritja e Adrian, bën xhiron në rrjetet sociale (VIDEO) Liverpooli u mposht 2-0 nga Napoli dje në mbëmje, por ai që tregoi një nivel të lartë ishte portieri Adrian, i cili në
Dybala në "errësirë", Oriana "ndriçon" në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Paulo Dybala nuk po kalon një moment pozitiv tek Juventusi. Pas një vere të nxehtë merkatoje, sulmuesi argjentinas që
Fakte të reja, Liam e ka mësuar ndarjen nga Miley në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Ndarja mes Miley dhe Liam erdhi e papritur për publikun, por duket se në të njëjtën mënyrë e ka përjetuar edhe vetë Hems
Ylli i Partizanit tregohet romantik me të dashurën (FOTO LAJM) Gjatë kësaj merkato verore skuadra e Partizanit afroi pranë saj futbollistin nga Venezuela Aristoteles Romero. Romero
U zhduk nga rrjetet sociale, Genta Ismajli në pritje të ëmbël? (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli po i mungon shumë fansave sepse prej disa kohësh thuajse është zhd
Këngëtarja e njohur: Berlusconi çmendej pas meje, në rrjetet sociale më vijnë sms absurde (FOTO LAJM) Ajo ishte një ndër këngëtaret dhe personazhet publikë më të njohur në Itali, disa dekada më parë. Bëhet fjalë për Sab
Mos e "krruanin" me Arminën për Zenin, kështu e pësoi ndjekësja që e bëri (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga femrat më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar. Blogerja gjithashtu është mjaft e komentuar
Koment diskriminues ndaj personave me sidromën Down, Murrizi pritet me protesta Përfaqësues të fondacionit "Down Sindrome Albania" janë bashkuar pasditen e sotme përpara Parlamentit të Shqipërisë ku p
A mund të krijosh një lidhje në rrjetet sociale? Kujdes me këto gabime që po bën Fakt! Rrjetet sociale, duam apo nuk duam ta pranojmë, janë bërë pjesë e pandashme e jetës sonë. Kjo është diçka që të gj
Gjithmonë e më e "zjarrtë", postimi i fundit i Kejvinës mbi jaht "çmend" ndjekësit (FOTO LAJM) Kejvina Kthjella është ndër vazjat më të bukura shqiptare dhe më të ndjekurat në rrjetet sociale. Ish velina e “Xing”, ë
"Ti kerkove me shum, nga ç’ka kisha un", Stresi nuk harron Kejsin (VIDEO) Reperi Arkimed Lushaj i njohur si Stresi vijon me pushimet e tij buzë detit. Tashmë në fund të gushtit, Stresi ka zgjedh
Studimi: Rrjetet sociale shkaktojnë probleme mendore tek adoleshentët, më të prekura femrat Një studim për adoleshentët ka nxjerrë në përfundim se rrjetet sociale shkaktojnë probleme mendore dhe më shumë të preku
Mëngjese vere për Flori Mumajesin, pas kaq shumë muajsh "zgjohet nga gjumi" (FOTO LAJM) Flori Mumajesi prej kohësh është larguar nga rrjetet sociale dhe thuajse nuk dihet asgjë për jetën e tij. Pasi fitoi
Kushtojnë 44 dollar, a do guxonit t'i vishni (FOTO LAJM) Nëse ju janë mërzitur provokimet apo vështrimet e djemve në pishina apo plazh për shkak të formave tuaja fizike, kompani
Infermjerja publikon foton me të porsalindurin, i shpëtoi detaji që tmerroi rrjetin (FOTO LAJM) Rrjetet sociale shërbejnë pothuajse çdo herë për njoftime të reja, apo edhe për lindje të reja. Prindër të ri duan ta
Anxhela Martini: 6 muaj të çmendur, po jetoj një film (FOTO LAJM) Modelja e ndjohur ndërkombtarisht, Anxhela Martini para disa kohësh ka njoftuar fansat se është më e lumtur pa rrjetet s
Xhen Selter, mbretëresha e fitnesit “ndez” rrjetet sociale (FOTO LAJM) Quhet Xhen Selter dhe është një ndër femrat më të ndjekura në rrjetet sociale për shkak të fizikut të saj të jashtëzakon
22 të vrarë në Teksas, autori pranon masakrën 21-vjeçari Patrick Crusius, i cili akuzohet si autor i sulmit me armë në El Paso të Teksasit ka pranuar se ai është përg
"PD jepet me qera", pamjet që po "trondisin" rrjetin (FOTO LAJM) Rrjetet sociale ironizojnë herë pas here zhvillimet politike në vend ku nuk i kursejnë dozat e larta të humorit. Kohët