999 rezultate për

rodriguez

Zidane: Kampionati nuk është mbyllur, James Rodriguez ... Zinedine Zidane ka folur në konferencë për shtyp para sfidës së prapambetur ndaj Celta Vigos. Strategu francez është shp
James Rodriguez dje u dha lamtumirën tifozëve të Realit James Rodriguez dje ka zhvilluar ndeshjen e fundit në “Santiago Bernabeu”. Kolumbiani po bën gati valixhet me destinacio
Burgosi vrasësit e së bijës, gjendet e vdekur biznesmenja Një biznesmene meksikane e cila udhëhoqi një grup prej 600 familjesh në kërkim të të afërmve të tyre të zhdukur ka mbetu
Jennifer Lopez jep një deklaratë të fortë për të dashurin e ri (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme Jennifer Lopez dha mbrëmë një deklaratë të fortë dashurie të enjten mbrëma në emisionin "The Late L
Bashkëshortja e Rodriguez zbulon ëndrrën e saj për t'u bërë futbolliste (FOTO LAJM) Daniela Ospina, gruaja e James Roriguez, ka dhënë një intervistë mjaft interesante për revistën "Don Juan". Bukuroshja e
I zhvishet bashkëshortja, tërbohet James Rodriguez (FOTO LAJM) Daniela Ospina është shumë e njohur në botën e sportit. Përveçse një volejbolliste e njohur me Kombëtaren e Kolumbisë, a
James Rodriguez reagon keq ndaj Zidane, por ja si e justifikon francezi (VIDEO) James Rodriguez është gjithmonë e më larg Real Madridit pasi me gjestin e tij duket sikur i ka thelluar problemet. Në mi
Real Madridi me katër mungesa ndaj Alavesit Real Madrid nga ora 16:15 në ‘Santiago Bernabeu’, zhvillon ndeshjen e xhiros së 29-të ndaj Alavesit. Për këtë ndeshje
Iannone përfundon jashtë piste, por Belen Rodriguez e ngushëllon pas garës (FOTO) Belen Rodriguez nuk ka mundur të sjell fat për të dashurin, i cili dje ka nisur sezonin e ri në "MotoGp". Po flasim për
Liverpool në gjurmët e James Rodriguez James Rodriguez do të jetë një nga objektivat kryesorë të Liverpool në merkaton e verës, në rast se klubi i kuq siguron
Ja oferta e Interit për James Rodriguez Interi do të ofrojë 80 milionë euro gjatë verës për James Rodriguez Sipas asaj që raporton Corriere dello Sport, Inter
James Rodriguez në Seria A, nisin tratativat Pronari i Interit, Jindong Zhang ka nisur një mision të rëndësishëm në Spanjë. Pronari i Interit ka udhëtuar drejt Madri
Rodriguez flet për të ardhmen e tij te Reali James Rodriguez shuan zërat për të ardhmen e tij, që sipas mediave sportive është larg Realit te Madridit. Kolumbiani
Chelsea iu rikthehet fitoreve (VIDEO) Chelsea u është rikthyer fitoreve në Premierligë, pas humbjes prej 2:0 nga Tottenham. “Blutë e Londrës” mposhtë 3:0 kamp
Në Kinë i ofruan 30 milionë euro në sezon, ja si përgjigjet James Rodriguez 3 ekipet kineze Hebei China Fortune, Guangzhou Evergrande dhe Shanghai Shenhua prej kohësh janë në luftë për të transfer
Ronaldo dhe Rodriguez shkëlqejnë në tapetin e gjelbër të FIFA-s (FOTO) Yjet e futbollit mbrëmë ishin të pranishëm në ceremonin ë zhvilluar në Zurich, aty kur Ronaldo triumfoi si lojtari më i
Rodriguez nuk shkëputet dot nga Interi, refuzon dy skuadra të mëdha Ricardo Rodriguez pritet të largohet nga ekipi gjerman, Wolfsburg gjatë janarit. Sipas të përditshmes sportive italia
Krisjet e para të Ronaldo-Rodriguez, ja pse u mërzit bukuroshja spanjolle (FOTO) Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë së bashku që nga nëntori i vitit të kaluar dhe gjithmonë në daljet e tyre
Zidane flet për të ardhmen e Pepe, Rodriguez dhe Moratës E ardhmja e Pepes dhe e James Rodriguezit ishte tema kryesore e konferencës për shtyp të Zinedine Zidane në prag të përb
Ja si e festoi Cristiano Ronaldo Vitin e Ri me të dashurën spanjolle (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka festuar Vitin e Ri në Portugali. Ylli i Real Madrid, ishte nën shoqërinë e miqve të tij, por edhe t