999 rezultate për

rita

Rita Ora dhe Dua Lipa kokë më kokë, ndizen gjakrat mes shqiptareve Marrëdhënia mes dy këngëtareve shqiptare Rita Ora dhe Dua Lipa duhet thënë se nuk është fort e mirë. Që të dyja ato d
Krizë qeveritare në Greqi, jep dorëheqjen ministri i Mbrojtjes Ministri i Mbrojtjes në Greqi, Panos Kamenos ka dhënë dorëheqjen ditën e sotme. Sipas Medieve greke, dorëheqja ka ard
Media britanike vazhdon të merret me mafien shqiptare Ata janë të sofistikuar, të zgjuar dhe gjithmonë ia dalin ta shpërndajnë drogën. Nga portet e Evropës e deri në Londër,
"Oficeri i Policisë denoncon: Dhëndri i deputetit socialist është vrasës me pagesë" Ish-kryeministri Berisha ka publikuar së fundmi një denoncim ku sipas tij thuhet se shtetasi Dritan Karaj është vrasës m
Çfarë po ndodh me avionët qeveritarë të Gjermanisë?! Zyrtarë të qeverisë gjermane u detyruan sërish këto ditë që të ndryshojnë planet për shkak të dështimit në funksionimin
Në Britaninë e Madhe janë kundër ndryshimit të kufijve Ish-ambasadori i Republikës së Kosovës, në Britaninë e Madhe, Muhamet Hamiti, ka sjellë një debat që është zhvilluar në
Rita u dhuron prindërve shtëpinë 1.5 milionë euro (FOTO LAJM) Rita Ora ka treguar shpesh se e ka ëndërr që t'i kthejë prindërve gjithçka që ata kanë bërë për të. Prindërit e këngë
Drejt Britanisë me dokumenta 500 euroshe, 39 të ndaluar në Rinas gjatë dhjetorit Gjatë vitit 2018, në Aeroportin “Nënë Tereza” kaluan rreth 2 milionë e 960 mijë pasagjerë, por gjatë muajit dhjetor ësht
Befason Rita Ora, del pa reçipeta dhe nxjerr gjoksin jashtë (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka publikuar një imazh në rrjete sociale, ku i shihet krejtësisht gjoksi.
1 000 speciale britanike nisen në "luftë" kundër Putinit, mes tyre edhe princi Harry (FOTO LAJM) Princi Harry pritet t'i bashkohet forcave speciale britanike që do të shkojnë në një stërvitje ekstreme në veri të Norve
Meghan thyen rekord: 400 mijë paund veshje për 2018 (FOTO LAJM) Dukesha e Sussexi-it, Meghan Markle ka thyer rekord ne 2018 duke qenë pjestarja e familjeve mbretërore të Europës që ka
Rita Ora sfidon dimrin me foto "hot", por shoku i saj çmend rrjetin me atë që bën (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka zgjedhur ti thotë stop të ftohtit për të shijuar temperaturat e larta. A
Droga më e frikshme në botë, ha njerëz dhe bën seks me pemët Quhet Flakka dhe është drogë që kushton më pak se një hamburger, por që ka bërë që një i droguar të hajë një fytyrë të n
Kështu u prit Viti i Ri në shtëpinë e Rita Orës (FOTO LAJM) Viti i Ri në shtëpinë e Rita Orës është po aq klasik sa në të gjitha familjet e tjera shqiptare. Këngëtarja me famë botë
Spektakël dritash në qiell, si e priti Shqipëria vitin 2019 (FOTO LAJM) Ka mbërritur 2019 edhe në Shqipëri dhe qielli është mbuluar nga mijëra fishekzjarre. Në qiell është bërë një spektakë
Modelja britanike vishet si babagjysh çmend fansat me dekolte "shpërthyese" (FOTO LAJM) Ajo mahniti të gjithë ndjekësit e saj në Instagram me një foto tepër seksi për Krishtlindje. Duket se Demi Rose nuk d
Kishte mbushur "Benzin" me shqiptarë për në Angli, dënohet i riu Një shqiptarë ka dalë së fundmi para gjykatës së Caernarfon për të marrë denimin pasi tentoi të fuste në territorin ang
Publikohen pyetjet e çuditshme të britanikëve, vrasin mendjen nëse ka vampirë Pyetjet për vampirët në Poloni dhe sallamin vegjetarian janë në mesin e pyetjeve më të çuditshme që qytetarët britanikë
Plas skandali në Britani, Meghan shpërndau drogë në dasmën e saj Dasma e Meghan Markle me Princin Harry ishin shumë ndryshe nga martesa e saj e parë në Xhamajkë. Kur ishte 30 vjeçe M
Media prestigjioze britanike “The Independent” guidë për Tiranën turistike Një tjetër media prestigjioze ndërkombëtare, kësaj here britanikja “The Independent” i ka kushtuar Tiranës një reportazh