999 rezultate për

reka

Maqedonia akuzon Shqipërinë për ndërhyrje në punët e brendshme Ministria e Punëve të Jashtme të Maqedonisë, ka akuzuar Shqipërinë se po ndërhyn në punët e saj të brendshme, duke u për
Reka i përgjigjet maqedonasve: Shqipëria nuk ka ndërmend të ndërhyjë në punët e Maqedonisë Ambsadori i Shqipërisë në Shkup Fatos Reka, gjatë takimit të tij me përfaqësues në Ministrinë e Jashtme të Maqedonisë, k
Pas Ramës, Meta ha peshk edhe me Idrizin Pas darkës Rama-Meta, dita e sotme ka qenë e mbushur me takime të shumta. Fillimisht Ambasadori Lu dhe paraardhësi i tij
Ndalimi i zakoneve prapanike, zbulohet dokumenti që ndalonte drekat në mort…(FOTO LAJM) Ish-drejtori i Arkivit të Ministrisë së Brendshme, Kastriot Dervishi me anë të një postimi në Facebook ka publikuar nje
"Ju bëftë mirë dreka, po të doni kam një gocë për...seks", si u zbulua pronarja e lokalit “Ju bëftë mirë dreka”. Po të doni kam dhe një gocë, me të cilën mund të mund të bëni seks kundrejt pagesës. Përmes kë
Dreka me 7 ambasadorët: Basha: Kauza jonë do të triumfojë Kryedemokrati Lulzim Basha ditën e sotme zhvilloi një takim pune me 7 ambasadorë në një nga restorantet e kryeqytetit.
Duro: Mund të barazonim, por lojtar si Mazrekaj nuk vjen më në Shqipëri Flamurtari vazhdon të notojë në ujëra të turbullta në klasifikim pas humbjes 2-1 ndaj Partizanit por trajneri Shpëtim Du
Nga kafja me Olsi Ramën tek dreka me policinë, roli i Dakos në ikjen e Tahirit Ditën e sotme Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri dha dorëheqjen nga detyra e tij. Gjatë mesditën së sotme Tahiri zh
Shikoni sa është rritur e mbijetuara e vetme e tragjedisë në Restelicë (FOTO LAJM) Kanë kaluar pesë vite që nga fatkeqësia natyrore në Restelicë, ku orteku i dëborës mori jetën e 10 banorëve të këtij fsh
Ambasadori i Shqipërisë në Maqedoni: Shqipëria nuk përzihet, por brengoset për shqiptarët Ambasadori i Shqipërisë në Maqedoni, Fatos Reka, në një intervistë për "Radio Evropa e Lirë", ka thënë se Shqipëria nuk
PD akuzon Tahirin për dreka të stisura me mësuesit: Jepuni shpërblimin e fundvitit! Partia Demokratike shtroi sot problematikën e përdorimit të mësuesve për shfaqje politike sipas saj duke mos u dhënë ndë
Shqiptarët e Kosovës vizitojnë Bacën në Prekaz (VIDEO) Qindra qytetarë të Republikës së Kosovës kanë vizituar Prekazin, në këtë ditë të Flamurit. Me rastin e 28 Nëntorit,
Suhareka kundërshton kthimin e serbëve në Mushtisht Kuvendi i komunës së Suharekës ka deklaruar se është kundër kthimit të serbëve në fshatin Mushtisht pa u plotësuar disa
Arrestohet babai, dëshmia: Preka vajzën, mendova se ishte gruaja Policia e Fierit arrestoi dje babain e akuzuar për ngacmimin seksual të vajzës së tij 14¬vjeçare. Pasi u shpall në kërki
Dieta gjermane, të humbasësh 9 kg për 2 javë! Kjo dietë është përgatitur nga Instituti Gjerman i Ushqimit dhe është marrë parasysh parimi i moscënimit të marrjes së
“Van Gaal qau si fëmijë kur e larguan nga Barça" Louis van Gaal njihet si një trajner me karakter të fortë dhe shumë i ashpër me futbollistët. Gjithsesi edhe vetë teknik
Përfundon dreka me Ramën/ Meta: Diskutuam për futbollin Gjatë mesditës, kryeministri Rama dhe kreu i Kuvendit, Ilir Meta, janë takuar për të drekuar së bashku në restorantin e
Tërmeti në Itali/ Nuk ka rekas të lënduar apo të vdekur në Perugia Në afërsi të fshatrave në të cilat u prekën një numër i madh njerëzish në tërmetin katastrofik në Perugia ka shumë mërgi
Shkodra "Lazarati i dytë" për kultivimin e drogës, në pranga 5 të rinjë Pas hetimit dy mujorësh të sektorit për Hetimin e Krimeve të Rënda në Shkodër, policia ka vënë në pranga 5 persona për k
Partizani pezullon Mazrekajn Problemet me lojtarët nuk kanë të sosur tek skuadra e Partizanit. Pas largimit të Xhevahir Sukajt, një tjetër futbollist