999 rezultate për

ranieri

Roma-Inter, Ranieri le “pushim” Sneijder Claudio Ranieri është gati për përballjen ndaj Romës në stadiumin “Olimpiko”, ku ai kthehet si ish-trajner. Në këtë sfid
Ranieri: Inter-Palermo, reklamë për futbollin 60-vjeçari, trajneri i Interit, tha se ndeshja e së mërkurës në “San Siro” ishte një spektakël i madh, i cili nderon kët
Ranieri vendos diktat: Nuk trembem ta le Sneijder në stol Claudio Ranieri i kërkon një sinjal Interit të tij dhe ndërkohë i dërgon një mesazh të qartë numrit 10: “Duhet të kthejm
Ranieri: Sneijder nuk bën për skemat e mia Interi i tij ka pësuar humbjen e dytë në pesë ditë dhe Claudio Ranieri ka gjithë arsyet e duhura për të qenë i zhgënjyer
"Kaos" te Inter, sherr mes Sneijder, Cambiasso dhe Pazzini Mund të kishte qenë e parashikueshme humbja me Leccen, apo fakti që trajneri Claudio Ranieri nuk do të barazonte rekordi
Inter, Sneijder kthehet në problem serioz Humbja e Interit ndaj Lecces, e para në kampionat pas shtatë fitoreve rresht, ka bërë që tek zikaltërit të shpërthejë çë
Ranieri: Dua që Motta të qëndrojë në skuadër Trajneri i Interit Claudio Ranieri ka shfaqur dëshirën e tij për të mbajtur në skuadër mesfushorin Thiago Motta. Brazili
Kupa, Ranieri: E shkuar, e harruar Pas elemiminit nga Kupa e Italisë, trajneri i Interit Claudio Ranieri është shprehur se skuadra e tij duhet ta harrojë t
Rikthimi i “Special One”, Interi me krahët hapur Merkato pankinash në shtëpinë e Interit: Claudio Ranieri ikën, Jose Mourinho kthehet. I paharruari “Special One”, trajne
Kupa e Italisë, 1 javë pezullim për Ranierin Një javë skualifikim për trajnerin e Inter, Claudio Ranieri: Ky është vendimi i marrë nga gjyqtari sportiv Gianpaolo Tos
Ranieri bllokon Mottan, kërkohet një mes Sahin dhe Khedira Trajneri i Interit, Claudio Ranieri, është kundër largimit të mesfushorit Thiago Motta, për më shumë kur përflitet se of
Napoli-Inter, Ranieri i paqartë për formacionin Janë të pakta siguritë në formacionin e Inter që sot në mbrëmje do të përballet me Napolin në San Paolo për çerekfinalet
Ranieri me "oreks" të mirë: Dua finalen, dua Romën Claudio Ranieri dhe Interi i tij nuk bëjnë shaka. Zikaltrit, në transfertën e Kupës së Italisë kundër Napolit, do të kër
Napoli-Inter, Ranieri grumbullon 21 më të mirët Nesër në mbrëmje luhet supersfida e Kupës së Italisë mes Inter dhe Napoli. Ndeshja e vlefshme për çerekfinalet e kompeti
Moratti: Milito, kampion i lindur Presidenti i Interit nuk shqetësohet aspak për lojën e të tijëve, në të kundërt me trajnerin Claudio Ranieri i cili u an
Nxehet Ranieri: Më shumë respekt për Interin Claudio Ranieri shprehet kundër zërave që e “akuzojnë” se Interi i tij nuk luan bukur. Tekniku deklaron se personalisht
Inter-Lazio, Ranieri "makthi" i Rejës Të dielën në mbrëmje do të luhet supersida e kësaj jave në Serie A, Inter-Lazio, një sfidë direkte mes skuadrës bardheka
Ranieri: Interi im nuk e fal Kupën Trajneri i Interit, Klaudio Ranieri, nuk i ka hedhur ende pas krahëve ndjesitë e një derbi që i ka rikthyer në mënyrë pr
Ranieri: Në Itali nuk ka ekipe të frikshme Pas fitores në derbi, trajnerit të Interit Claudio Ranieri duket se i ka ardhur edhe “oreksi”. Duke folur në prag të nde
Inter, Alvarez: Milani favorit për gazetarët Ricky Alvarez, njeriu i momentit tek Interi, po përgatitet për derbin e tij të parë në San Siro. “Milani mund të jep