999 rezultate për

rami

Nuk ka divorc, Pamela Anderson dhe Adil Rami festojnë se bashku (VIDEO) Ish-mbrojtësi i Milanit, Adil Rami dhe modelja Pamela Anderson janë bashk. Ata u panë të përqafuar bashk në cermonin
Kush tha që u shemb komunizmi?! Ministri i Ramiz Alisë, në krye të Akademisë së Shkencave Përfundon votimi për zgjedhjen e kryetarit të Akademisë së Shkencave duke u zgjedhur një ish-komunist, pikërisht ministr
Ana tjetër e Instagramit, fëmijët e varfër por që tallen me të pasurit (FOTO LAJM) Le të tregohemi të sinqertë, që sa herë shohim një fëmijë të kamur në Instagram, që na tregon jetën e tij luksoze, rroba
Bamir Topi: Çfarë më tha Ramiz Alia për Berishën në takimin kokë më kokë Libri i Bamir Topit ka ngjallur debate në arenën politike. Në këtë libër, Topi ka shkruar ngjarjet kryesore të eksper
Shpërthim pranë piramidave në Egjipt, 16 të plagosur Të paktën 16 persona mësohet të kenë mbetur të plagosur si pasojë e një shpërthimi pranë muzeut të madh në piramidat e
Shpërthim afër piramidave Një shpërthim ka ndodhur në një autobus afër piramidës “Giza” në Egjipt, shkruajnë burimet e ‘Independent’. Të paktë
Fotot ekstreme të këtij çifti të lënë pa fjalë (FOTO LAJM) Moda më e rrezikshme e "selfie-ve" po bën që qindra çifte të rrezikojnë jetën duke u varur nga trenat e duke qëndruar në
Mbreti i Instagramit merr goditje të rëndë, i mbyllet llogaria (FOTO LAJM) Duke dashur të reklamojë kompaninë e re të marijuanës, “Ignite”, Dan Bilzerian sfidoi modele me bikini që të vraponin pë
Thasë me para, sa ka fituar Kim Kardashian nga Instagrami (FOTO LAJM) Kim Kardashian është një nga femrat më me ndikim në botën e modës dhe rrjeti i saj social Instagram numëron 136 milion n
LSI bën programin: Ne jemi më të mirë, jo si Rama Lëvizja Socialiste për Integrim ka filluar hartimin e programit elektoral. Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi thotë se
Ka pasion karatenë dhe "djeg" Instagramin me foto (FOTO LAJM) Modelja italiane Valentina Fradegrada ka nxehur instagramin, me disa foto tepër seksi që ka postuar së fundmi. E lind
Harroni vajzat e Instagramit, këto janë të bukurat e shekullit XXI (FOTO LAJM) Bukuria është një koncept që nuk ka një kuptim strikt, më e bukura për njerëz të ndryshëm është e ndryshme dhe vjen në f
Macja 15 kg e cila u bë famshme nepërmjet "Instagramit" (FOTO & VIDEO) Duke parë fotografitë e kësaj mace gjigante, mund të mendojmë se imazhet janë mbase të modifikuara apo të fotoshopuara.
Bes Kallaku: Nuk kam patur lek, pas pune flija edhe tek Piramida I ftuar në emision “Thumb” në ABC News Bes Kallaku ka folur për sakrificat e karrierës. Në rrëfimin e tij, Besi tha se n
Bes Kallaku: Dikur flija tek "Piramida", zgjohesha në mëngjes dhe thosha sapo erdha nga Fushë-Kruja I ftuar në emision “Thumb” në ABC News Bes Kallaku ka folur për sakrificat e karrierës. Në rrëfimin e tij, Besi tha se n
Ambasada Amerikane jep njoftimin e rëndësishëm më studentët shqiptar Një lajm i mirë vjen këtë mëngjes nga Ambasada Amerikane për të gjithë studentët që dëshirojnë që të aplikojnë për t’u b
Tërnava po hetohet nga prokuroria për vjedhje, akuzat shokuese ndaj tij Kreu i Bashkësisë Islame Naim Tërnava po ballafaqohet me akuza të rënda, vjedhje e keqpërdorim të detyrës zyrtare. Teolo
"Vodhi 300 mijë marka", imami ngre padi ndaj Naim Tërnavës Teologu nga Vushtrria, Emin Behrami, pretendon që kreu i BIK-ut, Naim Tërnava, i cili gjatë vitit 2002 ushtronte pozitë
Të qeshim se e marrin vesh njerëzit! Dokumentet sekrete kur Enveri po vdiste (FOTO LAJM) Plot 34 vjet më parë, në mesnatën e 11 prillit të vitit 1985, pas dy ditësh në koma, pushoi zëmra e udhëheqësit komunist
E dashura e Lautaro Martinez, çmend Instagramin (FOTO LAJM) Agustina Gandolfo po pret me padurim ditët e nxehta të verës. E dashura e Lautaro Martinez ka postuar në Instagram n