999 rezultate për

rabiot

Rabiot te Barcelona? Shikoni çfarë thotë drejtori sportiv i Barcelonës Eric Abidal ka qenë i rezervuar për sjellën e mesfushorit të Paris Saint-Germain, por ka konkluduar se disa lojtarë janë
Rabiot që në janar te Barcelona për 10 milion euro Adrien Rabiot e ka ndarë mëndjen që do largohet nga PSG-ja. Për këtë nuk ka dyshim teksa edhe drejtuesit e parizienjve n
Barcelona kërkon de Jong edhe Rabiot Merkatoja e janarit po afrohet dhe Barcelona është e zënë me negociatat për Adrien Rabiot të Paris Saint-Germain dhe Fre
Përfundon gjithçka, ylli i PSG transferohet në Barcelonë Adrien Rabiot ka vendosur për të mos rinovuar me ekipin e tij dhe duket se transferimi në Barcelonë do të bëhet realitet
Chelsea futet në garë për mesfushorin e PSG Chelsea është futur në garë për mesfushorin e Paris Saint-Germain, Adrien Rabiot. Mesfushori francez ka kontratë me P
PSG shigjeton yllin e Napolit PSG është në kërkim të një mesfushori cilësor ku me shumë mundësi Rabiot do të largohet. Së fundmi klubi nga kryeqyteti
Le Parisien: Rabiot në verë është lojtari i Barcelonës Siç raporton "Le Parisien" futbollisti i PSG, Adrien Rabiot do t'i bashkohet Barcelonës në merkaton e verës, shkruan Alb
E konfirmon Tuchel, Rabiot mund të largohet në janar nga PSG Trajneri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel “nuk mund të sigurojë” se Adrien Rabiot nuk do të largohet në janar. “N
Trajneri i PSG nuk jep garanci për Rabiot, çfarë pritet të ndodhë me të Trajneri aktual i PSG Thomas Tuchel në një konferencë për shtyp foli mbi të ardhmen e futbollistit të tij Andre Rabiot.
Rabiot bën gati valixhet, u la jashtë në ndeshjen ndaj Bordeaux Adrien Rabiot është pranë largimit nga skuadra e Paris saint Germain, shkruan Albeu.com. 23 vjecari me sa duket nuk
E bujshme nga Franca, PSG nxjerr në shitje yllin e ekipit Merkatoja e dimrit po afron dhe shumë klube i kanë bërë gati objektivat e tyre. Por ka edhe nga ata klube që nuk syn
Rabiot dhe Ramsey dy objektivat e Juventusit për janarin Juventus është shumë vigjilente për merkaton e janarit por po studion strategjitë për merkaton e verës së ardhshme ku
Rabiot: Do flas kur të jetë nevoja Mesfushori i PSG Adrien Rabiot tha se do të flasë për të ardhmen e tij kur të jetë koha, pasi kampionët francezë mundën
PSG nxjerr në merkato mesfushorin Rabiot Liverpooli dhe Barcelona kanë mbetur të befasuar pasi që Juventusi dhe AS Roma dëshirojnë që të nënshkruajnë më Rabiotin
Rabiot i thotë po Barcelonës Adrien Rabiot i thotë po Barcelonës. Kështu hapet në faqen e parë gazeta e cila ëshyë pranë klubit të Barcës. Gazeta gj
Inter dhe Juventus në luftë për mesfushorin e PSG Inter dhe Juventus pritet të luftojnë për shërbimet e mesfushorit të Paris Saint-Germain, Adrien Rabiot. Sipas Tuttos
Rabiot largohet nga PSG Raportet në Itali theksojnë se Adrien Rabiot ka refuzuar edhe ofertën tjetër nga Paris Saint-Germain, duke vendosur Mila
Barça i rrëmben talentin Milanit Skuadra e Barcelonës i është qepur pas mesfushorit të Paris Saint Germain, Adrien Rabiot. Një objektiv që është edhe në
Katër ekipet “big” që janë në ndjekje të Rabiot Merkatoja e verës nuk ka shumë që ka përfunduar, por skuadrat po bëjnë planet për transferimet në merkaton e ardhshme. N
E FUNDIT / Lojtari i PSG refuzon të rinovoj kontratën PSG është lider i Ligue 1 që ka fituar 8 ndeshjet e para radhazi që ka grumbulluar 24 pikë në tabelën e klasifikimit.