999 rezultate për

rabiot

Liverpool merr kryesimin për të firmosur me francezin Referuar raportimeve të "Daily Mirror", Liverpool ka përmbysur situatën lidhur me destinacionin e ardhshëm të futbollist
Bomba nga Spanja: Rabiot tradhëton Barcelonën, ka firmosur për Realin Një lajm bombë vjen nga Spanja teksa gazeta "AS" bën me dije se Rabiot ka firmosur per Realin, shkruan Albeu.com. Fu
E ëma e Rabiot sulmon PSG për mënyrën se si e kanë trajtuar djalin e saj Adrien Rabiot dhe PSG mund të ndahen shumë më shpejt sesa data që parashikon kontrata e mesfushorit francez në mbyllje t
PSG u eleminua nga Champions, por Rabiot feston në party (VIDEO) PSG-ja u mposht 1-3 dje në shtëpi nga Manchester United duke duke i dhënë lamtumirë Ligës se Kampioneve, shkruan Albeu.c
Rabiot drejt Premier League? Adrien Rabiot mund të vijojë aventurën në Premier League. Sipas mediave franceze, duke pasur parasysh vështirësitë e
Ky është plani i Liverpoolit për të nënshkruar me Adrien Rabiot Adrien Rabiot duket se do të jetë përforcimi i radhës për skuadrën e Liverpool. Mesfushori francez flitej se do të ka
Barcelona arrin marëveshje me yllin e PSG-së Sipas "Le Parisien" Adrien Rabiot në fund të sezonit do të transferohet te Barcelona, shkruan Albeu.com. Mesfushori f
Ulen gjakrat mes Rabiot dhe PSG-së, mesfushori thirret nga Tuchel Adrien Rabiot do të vijojë të stërvitet rregullisht me PSG-në. Sipas L'Equipe, klubi francez ka vendosur të bashkojë
Liverpool i befason të gjithë, pranë transferimit të Rabiot Liverpooli i ka befasur të gjithë teksa ka hyrë në garë për Adrien Rabiot. Francezit i përfundon kontrata me PSG-në n
Për Rabiot shfaq interes dhe Tottenhami (VIDEO) E ardhmja e Adrien Rabiot padyshim është larg PSG-së, teksa këta të fundit tashmë kanë blerë Leoandro Paredes nga Zeniti
PSG gjen zëvendësuesin e Rabiot Skuadra franceze, Paris Saint-Germain, është duke monitoruar lëvizjen e mesfushorit senegalez, Idrissa Gueye. Kjo sku
Nuk po vendos për të ardhmen, PSG-ja merr vendim drastik ndaj yllit të skuadrës (VIDEO) PSG-ja ka marrë një vendim drastik ndaj mesfushorit Adrien Rabiot. Klubi parizien ka vendosur të pezullojë 23 vjecar
Kjo është shifra që PSG kërkon për Adrien Rabiot Nëse nuk transferohet te Barcelona që në merkaton e janarit, Adrien Rabiot mund të mbetet jashtë skuadre deri sa të vijë
Chelsea gjen zevdësuesin e Fabregas, javën e ardhshme përgatit ofertën për yllin e PSG-së Chelsea duket se e ka gjetur shpejt zëvdësuesin e Fabregas i cili u largua vetëm një ditë më parë i cili shkoi te Monac
Shikoni kushtin e çuditshëm që Adrien Rabiot i ka kërkuar Barcelonës (FOTO LAJM) Adrien Rabiot dukej se ishte shumë pranë kalimit në Barcelonë, por ky klubi katalanas ka zgjedhur Frenkie de Jong si për
Trembet Barcelona, Bayern kërkon ti rrëmbejë mesfushorin Kur u duk se Adrien Rabiot ishte pranë zyrtarizimit te Barcelona, tashmë e ardhmja e mesforoit të PSG-së mund të jetë te
PSG-ja gjen zëvëndsuesin e Rabiot te Roma PSG-ja është një kërkim të një mesfushori për të zëvëdësuar Adrien Rabiot i cili është pranë largimit pais në fund të ëk
Barcelona reagon zyrtarisht për Adrien Rabiot Barcelona ka lëshuar një deklaratë zyrtare duke mohuar se ka arritur tashmë një marrëveshje me Adrien Rabiot dhe se ka s
Liverpooli i rrëmben Barcelonës yllin e PSG-së Adrien Rabiot ishte shumë pranë transferimit te Barcelona por së fundmi transferimi i tij mund të dështojë në Camp Nou.
PSG hakmerret ndaj Rabiot, e përjashtojnë nga ekipi Ekipi i PSG nuk e ka pritur aspak mirë deklaratat e Adrien Rabiot, se nuk do të nënshkruajë me ekipin francez. Sipas "Pa