999 rezultate për

pjese

4 pjesë trupi që ndoshta po i lani gabim E dini që vetëm në kërthizë ndodhen rreth 2368 baktere dhe sërish, higjena e kësaj pjese të trupit neglizhohet shpesh. T
A do marrë pjesë në ceremoninë e Joe Biden si president? Përgjigjet Trump Presidenti amerikan Donald Trump ka refuzuar të flasë rreth asaj nëse do të merrte pjesë në inaugurimin e Presidentit të
40 të shoqëruar, kapen me dhunë të rinjtë në mes të Tiranës dhe futen nëpër furgona Burimet bëjnë me dije se janë shoqëruar deri më tani nga policia 40 persona. Mësohet se të rinjtë janë shoqëruar me
Super dueli e Premier League, Man.United-Man.City mbyllet në barazim pa gola (VIDEO) Nuk ka pasur fitues në derbin e qytetit të Manchesterit në mes të dy kundërshtarëve United-City. Ishte një ndeshje ku të
Protesta gjunjëzon Tiranën, shkatërrohet Muzeu Kombëtar Tirana gjendet në kaos për shkak të protestës së ditës së dytë për Klodian Rashën. Turma e revoltuar ka shkatërruar c
Jetoni larg njerëzve që doni? Disa këshilla për të mos i përjetuar keq festat Bota është ende para një pasigurie të madhe dhe pritja bëhet më e madhe. Biletat e avionit janë gjëja më e rrallë që mun
Pjesë e bandës kriminale?! Kush janë dy vëllezërit që u vranë në Maliq Një tjetër ngjarje e rëndë tronditi sot Shqipërinë. Dy vëllezër janë gjetur të vrarë me armë zjarri në Maliq të Korcës.
Dorëzohet Spanja: Duhet të luajmë ndaj Kosovës Kombëtarja e Spanjës në futboll do t’i zhvillojë dy ndeshje kualifikuese ndaj Kosovës për Kupën e Botës së vitit 2022.
Protestuan për vrasjen e Klodian Rashës, procedohen dy të rinj në Durrës Policia e Durrësit ka proceduar penalisht dy të rinj, pasi organizuan protestën për vrasjen e Klodian Rashës, i riu që u
Spartak Koka: Kam fotot e kufomës, Klodian Rasha me hematoma në fytyrë Gazetari Spartak Koka ka arritur të sigurojë disa foto të trupit të pajetë të 25-vjeçarit Klodian Rasha, i cili u qëllua
Champions: Përfundojnë pjesët e para, ja të gjitha rezultatet Përfundojnë pjesët e para në ndeshjet e ditës së mërkurë në Ligën e Kampioneve. Bie në sy fitorja 2-0 e Real Madrid n
Mori pjesë në protestën për vrasjen e 25-vjeçarit, plagoset Stresi Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit, Stresi ka mbetur i plagosur në protestën që po zhvillohet për vrasjen e 25-vj
Vllaznisë i mjafton një pjesë për të siguruar fitoren ndaj Kastriotit (VIDEO) Vllaznia merr fitoren e radhës në kampionat dhe i shkakton humbjen e parë Kastriotit. Në Kamëz, përballë krutanëve, kuqe
Katari nuk njeh virus, lejon 20 mijë tifozë në ndeshje futbolli Katari po bën përgatitjet për kampionatin botëror të vitit 2022. Gjatë këtij muaji do të bëhet inaugurimi i stadiumit
ZYRTARE/ Marku ndeshet në Wembley, para ndeshjes Joshua – Pulev 12 dhjetori do të jetë një spektakël i madh i boksit ku Anthony Joshua do të mbroj titujt e botës kundër Pulevit. Por
Rumania mban sot zgjedhjet parlamentare Votuesit po zgjedhin pjesëtarët e rinj të parlamentit, një vit pasi që qeveria e minorancës e udhëhequr nga Partia Kombë
Momenti heroik, piloti ul avionin në mes të autostradës (VIDEO) Aeroplani me një motor “Bellanca Viking”, u ul dhe goditi një automjet, duke mbyllur përkohësisht një pjesë të autostrad
Rikthehet më në fund Eni Koçi, publikon bashkëpunimin special (VIDEO) Më në fund Eni Koçi është rikthyer me një këngë të re dhe na paska munguar kaq shumë. Këngëtarja ka publikuar bashkëpuni
Milan me shumë mungesa kualifikohet në Europa League (VIDEO) Milani siguron kualifikimin në fazën tjetër të Europa League duke kaluar grupin pas një ndeshje që nisi si mos më keq me
Formacioni më mirë i javës në Champions (FOTO LAJM) UEFA e ka publikuar sot edhe formacionin më të mire të javës, për ndeshje e rundit të gjashtë të fazës së grupeve në Lig