999 rezultate për

pepe

Diçka e re përlot Klaudia Pepën (FOTO LAJM) Balerina shqiptare mjaft e përfolur ka habitur me postimin e saj më të fundit. Teksa paralajmëronte një projekt të ri
Pepe kritikon tifozët e Realit Qendërmbrojtësi i Besiktasit, Pepe ka kritikuar sërish tifozët e ish-skuadrës së tij, Real Madrid Pepe insiston se ka
Napoli bëhet gati për ditët e zeza, shtohet lista e të dëmtuarve Mesa duket ditët e zeza për Napolin povijnë... Trishtimi i Napoletanëve ka ardhurn si pasojë e dëmtimeve të cilat mund t
Fansi ironizon keq Klaudia Pepën: Asgjë s’të mungon, vetëm vëllai Albi Klaudia Pepa është bërë kryefjala e mediave online, herë në lidhje me martesën e saj të dështuar me korografin e njohur
Albi zgjodhi prindërit para Klaudia Pepës dhe nuk pendohet Koreografi i trupës së baletit të Tv Klan, Albi Nako, i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” i ka dhënë përgjigje disa
Zgjidhet mbrojtësi më i mirë i ndeshjeve të para të Champions League, suprizë? Skuadra turke përveç triumfit si mysafire me rezultat 3-1 kundër Portos,ka bërë bujë të madhe edhe paraqitja e ish-mbroj
Pepe: Reali është një e kaluar tashmë Ish qendërmbrojtësi Madrilen, Pepe i cili tani është pjesë e skuadrës turke Besiktas, ka dhënë një intervistë për media
Pepe i "serviloset" fansave të Besiktashit: Jeni më të mirë se ata të Real Madrid Pepe është shkëputur nga Real Madrid pas dhjetë vitesh duke kaluar tek turqit e Besiktas. Duke folur për fansat, ai k
Pepe Reaina vendos për të ardhmen Pepe Reina duket se është i bindur për të qëndruar tek Napoli. Corriere dello Sport pretendon se Reina do të refuzojë
Komentuesit “masakrojnë” Klaudia Pepën: S’ke turp, t’paska lidhur Albi Klaudia Pepa është nujë ndër figurat e shoëbizit më të komentuar në Shqipëri. Pavarësisht akuzave e fjalëve, Klaudia
Trajneri i Deportivos: Për Realin ishim më të vështirë se United dhe Barça Trajnerit të Deportivos La Couruna, humbja 0-3 nga Real Madrid i ka lënë shije të mirë. Pepe Mel nuk ka hezituar të
Varane i di përgjegjësitë qe e presin Ky është një nga sezonet më të rëndësishme që kur Varane arriti në Madrid 18 vjeçare. Me nisjen e Pepe, debati se kush d
Pepe zgjedh lojtarin që do ta transferonte nga Barcelona në Madrid Lojtarët që lëvizin mes dy skuadrave të El Clasicos janë bërë një gjë e së kaluarës, dhe i fundit ishte Javier Saviola,
Ronaldo është i vetmi "i mbijetuar" i agjentit Mendez tek Reali Me James Rodriguez që ka përfunduar një transferim prej dy vitesh në Bayern Munchen të martën, Cristiano Ronaldo është i
Vallejo ka një numër plot përgjegjësi, zbuloni domethënien e numrit tek RealI Mbajtja veshur e fanellës me Nr.3 në Real Madrid gjatë dy dekadave të fundit është diçka prestigjoze. Jezusi Vallejo do
Zbuloni sa kushton një bluze e Jesus Vallejo Me Pepe që la Estadio Santiago Bernabeu për Besiktas, Zinedine Zidane ka fruar Jesus Vallejo në skuadrën e tij të parë s
Vallejo do të jetë zyrtarisht pasuesi i Pepes, merr dhe numrin 3 Jesus Vallejo është prezantuar në Santiago Bernabeo. Spanjolli është zgjedhuri si pasuesi i Pepes dhe për këtë është ai
Reali konfirmon transferimin e dytë, zëvendëson Pepen Skuadra e Real Madridit ka konfirmuar transferimin e dytë brenda dy ditësh. Bëhet fjalë për qendërmbrojtësin spanjoll, J
Pepe niset për të firmosur me klubin e ri Pepe është nisur për të zyrtarizuar klubin e tij të ri. Nuk është as PSG, as Iter por është Besiktas. Sipas kanalit C
Pas ndarjes së çiftit, nëna e Klaudia Pepës shpërthen ndaj Albi Nakos: Pastro emrin e vajzës time Pak ditë pasi balerina e njohur Klaudia Pepa dhe Albi Nako konfirmuan ekskluzivisht për revistën Class lajmin se prej nj