999 rezultate për

navas

Real-City, duel për Jesus Navas Largimi i Jesus Navas nga Sevilla orët e fundit ka marrë një shtysë të madhe pas fjalëve të agjentit të tij që sulmuesi
Borussia gjen pasardhësin e Gotze Borussia Dortmund ka ndërmend të zëvendësojë me emra të konfirmuar largimet e Mario Gotze dhe Robert Lewandowskit(i sigu
Jesus Navas, dëshira më e fundit e Mourinho (VIDEO) Sipas atyre që raportojnë mediat spanjolle, Jesus Navas, mesfushor i Sevilla, ka përfunduar në vëzhgimin e Real Madrid.
Shefqet Kabashi dëshmon të hënën në Hagë Ish-pjesëtari i UÇK-së, Shefqet Kabashi, do të dëshmojë të hënën, më 22 gusht, në rigjykimin e pjesshëm të ish-kryeminis