999 rezultate për

narkotike

Kultivonin kanabis, arrestohet kryeplaku bashkë me të birin Arrestohet kryeplaku i fshatit Penkovë bashkë më të birin pasi iu gjetën në oborrin e shtëpise bimë narkotike. Shërbi
Trafikonin lëndë narkotike në Elbasan, arrestohen 4 persona Policia e Elbasanit ka mbyllur me sukses një tetër operacion të koduar "Palestra", kundrejt shpërndarjes së narkotikëve.
Shpërndanin lëndë narkotike, arrestohen të rinjtë nga Tirana Një tjetër operacion kundër narkotikëve është mbyllur me sukses. Policia ka sekuestruar 974 gramë të ndara në propocio
Iu gjet kanabis në banesë, arrestohet 57 vjeçari nga Vlora Një 57 vjeçar mësohet të jetë arrestuar pas një kontrolli të policisë ku iu sekuestruan 12 kg kanabis. A.M 57 vjeç, i
I kishin shënuar pakot me "A", "T" dhe "2": Arrestohen 14 persona për 1.5 kuintal kanabis (VIDEO) Ka shkuar në 14 numri i të arrestuarve në kuadër të operacionit antidrogë të koduar “Bistrica 2019”. Policia e Shteti
Fillon sezoni i mbjelljeve: Kapen 60 kubikë kanabisi në Tiranë Ndërkohë që vendi është në një krizë politike, kurse maxhoranca përgatitet për zgjedhje, krimi ka marrë mesazhin se mund
Vidhte dhe kultivonte bimë narkotike, arrestohet 46 vjeçari Policia e Kuçovës në vijim të zbatimit të planit të masave për kapjen e personave të shpallur në kërkim, ka arrestuar nj
Kush është koka e grupit që u arrestua sot në Shqipëri pasi u kap me gjysmë ton lëndë narkotike (VIDEO) Pas operacionit të përbashkët midis policisë italiane dhe asaj shqiptare ku u arrestuan 5 persona në kuadër të operacion
I dënuar me burg dhe i shpallur në kërkim, arrestohet 42 vjeçari (VIDEO) Një tjetër person i shpallur në kërkim për prodhimin e narkotikëve është arrestuar pak më parë në Durrës. Forcat e polic
Kishte marrë lejë nga burgu dhe s’ishte kthyer në qeli, arrestohet 36-vjeçari në Fier Thyen lejen e dhënë nga IEVP Fier duke mos u kthyer më në vendin e kryerjes së dënimit, kapet dhe ndalohet shtetasi i sh
Përfitoi nga leja e burgut dhe u arratis, bie në pranga 36 vjeçari Policia e Fierit ka vënë në pranga një 36-vjeçar, i cili rezultonte i shpallur në kërkim. Shtetasi Gentjan Taullaj, kish
E shpërndante në shkolla, shkodrani kapet me 990 tableta ekstazi (VIDEO) Goditet një tjetër rast i veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve, në afërsi të shkollave dhe Universitetit, këtë
I dënuar nga Krimet e Rënda për trafik droge, arrestohet 46-vjeçari (VIDEO) Policia e Mallakastrës në vijim të zbatimit të masave për kapjen e personave të shpallur në kërkim, arrestoi një shtetas
Kokainë e heroinë në Fier, arrestohen 3 persona (VIDEO) Finalizohet operacioni policor antidrogë i koduar "Shënjestra". Operacioni për goditjen e shpërndarjes së lëndëve nar
Katër mina me telefon drejt Italisë, i pandehur vëllai i Alketa Vejsiut Endrit Vejsiu, vëllai i moderatores së njohur Alketa Vejsiu është marrë i pandehur dhe dërguar në gjykatën e Lezhës, ku
Arrestohet 33-vjeçari i shpallur në kërkim për trafik droge (VIDEO) Policia e Durrës ka arrestuar një person të shpallur në kërkim për trafik të lëndëve narkotike. Në pranga u vu shteta
Operacioni Vol-Vo 4, kapet një tjetër anëtar i bandës Durrës-Vijon Operacioni policor i koduar "Vol-Vo 4" . Ndalohet një tjetër person i shpallur në kërkim në kuadër t
U kap me kokainë në Itali, 36-vjeçari shqiptar në pranga Një 36 vjeçar është vënë sot në pranga në Chieti të Italisë, pasi u kap me 85 gram kokainë. Shqiptari me iniciale C.L.,
Shpërndanin kokainë në Tiranë, në pranga tre persona (FOTO LAJM) Policia ka arritur ti japë fund një tjetër bande e cila shpërndante lëndë narkotike në Tiranë. Policia vendos në pranga
Kokainë në këpucë, kapet shpërndarësi i drogës në Fier (VIDEO) Policia e Fierit ka ndaluar një shpërndarës droge, ndërsa gjatë kontrollit në banesë i janë gjetur 15 doza kokainë të fs