999 rezultate për

nano

I plakur dhe me disa kg tepër, bëhet "i gjallë" Fatos Nano (FOTO LAJM) "Ritakohem çdo herë me të njëjtin mall dhe intensitet me mikun tim sa me vlera po aq dhe të mençur..." Deputeti Lefte
Ish-kryehetuesi: Ramiz Alia dhe Fatos Nano janë fajtorë për vrasjet e 2 prillit në Shkodër! I larguar në Gjermani si azilant politik, ish-kreu i Hetuesisë së Përgjithshme, Qemal Lame, i është rikthyer së shkuarës
Meta zbulon debatin me Fatos Nanon: Donte të bëhej president, unë dhashë dorëheqjen! Presidenti Ilir Meta, tha se Edi Rama po shkatërron integrimin me atë që bën për zgjedhjet. “Çfarë ka Rama me Marrëve
COVID-19 i merr jetën drejtorit në Bashkinë e Tiranës, ish truprojë i Nanos Koronavirusi i ka marrë jetën drejtorit të DPN3 në Bashkinë e Tiranës, Feti Fanaj. Mësohet se Fanaj ishte dërguar në
A do të rikthehet Fatos Nano si deputet i PS? Përgjigjet Rama Kryeministri Edi Rama ka bërë publike se PS është e gatshme të hapë derën për cdo shqiptar që ka arsye dhe interes për t
Nga Fatos Nano te Pirro Çako, 10 divorcet që tronditën shqiptarët (FOTO LAJM) Rastet e divorceve fatkeqësisht po dëgjohen çdo ditë e më shumë, por kur bëhet fjalë për njerëz të famshëm dhe të rëndës
Deklarata e fortë e Berishës: Vrasësit e Azemit atë ditë pritën në aeroport Fatos Nanon Ish-Kryeministri Sali Berisha ka folur gjatë një interviste në emisionin “Opinion” lidhur me vrasjen e Azem Hajdarit.
Rama uroi Fatos Nanon për ditëlindje, Murrizi "zbardh" prapaskenat Deputeti Myslim Murrizi i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Aktualitet” në Fax News, foli më lidhje me krijimin e par
"Nga birësimi te vrasja e babait", Rama uron Nanon për ditëlindje Kryeministri Edi Rama i ka uruar ditëlindjen paraardhësit të tij në Partinë Socialiste, Fatos Nanos. Në ditëlindjen e
Dua postoi hartën e Shqipërisë etnike, Mustafa Nano: Nuk do doja të sillej si Novak Gjokoviçi Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa i është bashkuar listës së njerëzve që janë kthyer kundër “Apple” për sh
BE nuk i hapi kufijtë për shqiptarët, Mustafa Nano: Ja kush e ka fajin Gazetari Mustafa Nano mendon se Ambasadori i BE-së në Tiranë, Luigi Soreca është përgjegjës dhe bashkëvendimmarrës në mb
Nga Fatos Nano te Pirro Çako, 10 divorcet që tronditën shqiptarët (FOTO LAJM) Rastet e divorceve fatkeqësisht po dëgjohen çdo ditë e më shumë, por kur bëhet fjalë për njerëz të famshëm dhe të rëndës
Mustafa Nano: Meshkujt shqiptarë thonë "bingo" kur shohin gjak, nëse jo duhet të qepeni! Në monologun e tij këtë të premte në “Provokacija”, Mustafa Nano ka prekur një çështje delikate të shoqërisë shqiptare.
Duka zbulon nëse do të rikthehet Fatos Nano në politikë: E kam pyetur, do isha shumë i lumtur Agron Duka ka deklaruar në emisionin Aktualitet se marrëdhëniet e tij me Edi Ramën si politikan i ka të paafrueshme ndër
Mustafa Nano për këngëtaren shqiptare: Më ka ardhur në studio një personazh i çuditshëm (FOTO LAJM) Këngëtarja Rovena Stefa thotë se muzika duhet ta kishte mbushur këto kohë pandemie ku njerëzit kanë qenë të stresuar, po
Habit Taulant Balla, vendos në zyrë foton e Fatos Nanos me pranga në duar (FOTO LAJM) Gjatë një interviste, Taulant Balla ka habitur me një detaj nga zyra e tij. Ndërkohë që po zhvillonte një intervistë
Zuri vendin e Dvoranit: Kush është gjyqtarja e njohur që la në burg Fatos Nanon Ditën e sotme me 6 vota pro dhe 3 kundër KLGJ ka vendosur përfundimin e mandatit të Dvoranit. Kryesimin e KED e merr
Nano: Nëse Berisha, Rama apo Naçi shkojnë në parajsë, vendi im është në ferr Nga Mustafa Nano Në ekran shihet një montazh fotografik me Erdoganin, Trumpin e Netaniahun, që të tre udhëheqë
Izet Haxhia: Ju tregoj dhunën e '96 dhe ''armiqësinë" mes Nanos dhe Berishës 26 maji i vitit 1996 mbahet mend si dita e vrasjes së zgjedhjeve të lira në Shqipërinë post-komuniste. Ish-truproja e
Kryemadhi tregon se ku ndryshon Nano nga Rama: Fatosi ishte i lig për veten "Për mua është i keq ai që i nxit të tjerët që të shkojnë drejt asaj rruge. Dhe zotëria në fjalë që thoni ju nuk i mbyll