999 rezultate për

modele

Po afron vjeshta, këto xhaketa nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj (FOTO LAJM) Vjeshta është shumë pranë dhe të gjithë kanë nisur të mendojnë se cilat janë rrobat që nuk duhet të mungojnë në garderob
Milioneri italian "kryqëzohet" pasi publikoi pamjet ku gjuante modelet në të pasme (VIDEO) Gianluca Vacchis vazhdimisht poston në Instagramin e tij video të tij duke kërcyer me vajza të reja modele. Por itali
Modelet e makinave që “jetuan” më shumë sesa e menduan kompanitë e prodhimit (FOTO LAJM) Në kohët e sotme, kompanitë e makinave duket sikur prezantojnë modele të reja vit pas viti. Larmia e versioneve, dizenjo
U kritikua se goditi të pasmet e modeleve, milioneri italian ka dy fjalë për komentuesit (FOTO LAJM) Gianluca Vacchi është një prej milionerëve më të njohur italianë. Ai njihet për jetën e shfrenuar, luksoze dhe të mbushu
Miq, festë, "çmenduri", modelet shqiptare që "pushtojnë" Ibizën (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është modelia e famshme shqiptare e cila ka brendin e saj të rrobabanjove "Aurelahoxhasëim". Modelia e k
Modelet t' i vijnë anash, njihuni me sportisten më seksi në botë (FOTO LAJM) Quhet Sara Damjanovic dhe është nga Serbia. Ajo e filloi karrrierën si sportiste pasi ushtronte Takuendo. Jeta e Damjano
"Do të bjerë ndonjë cop kallçuk", ndjekësit bëjnë për një lek modelen shqiptare (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është ndër modelet shqiptare e cila suksesin e saj po e shijon në SHBA. Modelja është komentuar që në fi
Iphone surprizon sërish, vjen në treg me 3 super prodhime Iphone 11 ? Ka disa supozime se prezantimi i Iphone 11 do të bëhet me datën 10 Shtator 2019. Megjithëse një datë spec
Identik, VIP-at shqiptarë dhe sozitë e tyre (FOTO LAJM) Thuhet se në një botë me 7.7 miliardë njerëz, çdo njeri ka të paktën rreth 7/8 sozi. Këta të famshëm shqiptarë qenë me f
Modelet e flokëve më qesharake të futbollistëve (FOTO LAJM) Sportistët janë të vetëdijshëm që ndiqen nga mijëra sy kur ndodhen në fushën e lojës. Por kjo nuk ju mjafton për të t
Modelet më të çuditshme të flokëve që kanë mbajtur sportistët (FOTO LAJM) Sportistët janë të vetëdijshëm që ndiqen nga mijëra sy kur ndodhen në fushën e lojës. Por kjo nuk ju mjafton për të t
Mundësia e artë, çdo makinë shndërrohet në elektrike me pak para Do të duhen vetëm 5000 euro për të transformuar makinën tuaj 10 vjeçare me naftë në një makinë moderne elektrike, duke u
Elefanti i heq bikinit modeles (VIDEO) Një elefant kërkon me ti heqë bikinin modeles. Videoja qesharake është filmuar në një kopsht zoologjik në Karolinën e Ju
Këto 10 modele byzylykësh për në këmbë do ju fiksojnë keq (FOTO LAJM) Kur është fjala për bizhuteritë e preferuara të verës, me siguri jeni duke menduar për unazat, vathët apo varëset! Po
U gjend me fytin e prerë brenda në valixhe, i dashuri tregon arsyen absurde pse vrau modelen (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, Rusia u trondit nga lajmi i vdekjes së modeles 24-vjeçare, Ekaterina K. Ajo u gjend e pajetë në apar
Trendi më i ri i flokëve i bën Kejvinën dhe Oriolën si binjake (VIDEO) Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella muajt e fundit kanë qënë në qëndër të vëmëndjes së mediave rozë. Si fillim të dy m
Me dy modele të zhveshura, ylli i Bundesligës e "djeg" (FOTO & VIDEO) Ylli i Bundesligës, Vincent Koziello u zhvesh për të luajtur së bashku me dy motrat binjake Jakic, për të luajtur me top
Trejsi del "zbuluar", flet 20 vjeçarja nga Laçi që u përlesh me modelen (FOTO LAJM) Modelja e njohur Trejsi Sejdini, është kthyer sërish në qendër të vëmendjes pas sherrit të bujshëm që bëri në një klub n
Modelet për flokë të shkurtër që do ju bëjnë t’i prisni menjëherë (FOTO LAJM) Jemi në muajin korrik dhe të gjithë e dimë sa e vështirë është të kesh flokë të gjatë. Në këtë periudhë flokët e gjat
Të frymëzuar nga VIP-at, 5 modelet më trendi të flokëve për këtë verë (FOTO LAJM) Shkurtimi i flokëve ka çmendur Hollyëood-in, ndërsa stilistët e famshëm kanë thënë që trendi i frizurave të shkurtra tak