999 rezultate për

metaj

Rama e shkarkoi, Ahmetaj hyn në Kavajë nën "besën" e Elvis Roshit si kryetar bashkie (FOTO & VIDEO) Elvis Roshi është praktikisht pa mandat si Kryetar i Bashkisë së Kavajës, megjithatë kjo nuk e ndal që të prezantohet si
Raporti i “Standard and Poor’s”, Ahmetaj: Sinjal inkurajues për ekoniminë e vendit Ministri i Financave, Arben Ahmetajnëpërmjet një statusi në Facebook ka komentuar raportin e agjensisë “Standard and Poo
Gruaja që tentoi të hidhet nga pallati: Më gjeni një zgjidhje, do ta djeg veten me benzinë Ditën e djeshme një grua 37-vjeçare ka tentuar të vetëvritet duke kërcënuar se do të hidhej nga një pallat 9 katësh në k
Rama prezanton projektin 1 miliard euro investime: E para, Rruga e Arbrit Kryeministri i vendit, Edi Rama dhe ministri i Financave, Arben Ahmetaj, lançuan dje para përfaqësuesve të bankave të ni
Programi 1 miliard USD, Rama: Rruga e Arbërit projekti i parë, Ahmetaj: Nuk preket borxhi publik Kryeministri Edi Rama dhe Ministri i Financave, Arben Ahmetaj prezantuan sot Projektin Financiar 1 miliard dollarë.
Trafikonin njerëz nga Afrika, arrestohen 3 shqiptarë në Itali Policia Italiane ka finalizuar me sukses një tjetër operacion për të shkatërruar një tjetër bandë që trafikonte njerëz n
Këshilltari i Nishanit merr ftesë për në ceremoninë e inaugurimit të Trump Këshilltari i Presidentit Nishani për Mbrojtjen, Gjeneral Piro Ahmetaj ka marrë ftesë për të qenë pjesë ceremoninë e ma
Ministria e Financave: Asnjë pikë karburanti nuk do shesë më me pompa manuale Për shkak të abuzimeve të shumta me pompat manuale, Ministria e Financave ka urdhëruar përdorimin ekskluziv të regjimit
Ahmetaj i përgjigjet akuzave të Berishës: I rrjedhur, përshpejto për aty ky je nisur Ministri i Financave, Arben Ahmetaj ka ndaj akuzave të ish-Kryeministrit, Sali Berisha në llogarinë e tij në Facebook.
EMRI/Zbulohet autori që i bëri atentat biznesmenit në Shkodër Policia e Shkodrës tashmë ka identifikuar autorin që i bëri atentat një ditë më parë biznesmenit Syri Mehmetaj. Ai është
Atentat në Shkodër, goditet me breshëri biznesmeni 44 vjeçar Një person ka mbetur i plagosur gjatë mesditës, në një atentat të ndodhur në Shkodër. Ai është identifikuar si S. Mehmet
“A ke qejf të rrish me mua?”/ I shpëton burgut ish-trajner Gjykata e Tiranës deklaroi të fajshëm një ish-trajner futbolli, të akuzuar për “ngacmim seksual” të dy djemve të mitur.
Ahmetaj: Ja sa janë rritur të ardhurat nga duhani Drejtoria e Përgjithshme e Doganave dhe kompania “Philip Morris International” gjatë ditës së djeshme nënshkruan Memoran
Blushi: Po i vdisni shqiptarët. Ahmetaj e thumbon: E ke inatin me Ramën Ben Blushi ka lëshuar kritika në lidhje me buxhetin e qeverisë “Rama” për vitin e ardhshëm duke thënë se i mungojnë poli
Ahmetaj: Ky është buxheti i reformave madhore. Ja kush është flamuri ynë i betejës…(VIDEO) Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, ka drejtuar gishtin mbi qeverinë e kaluar. Sipas tij, qeveria e kaluar nuk mbështet
Akciza për gazin, dështon Ahmetaj. LSI, kundër draftit të Ministrisë së Financave (FOTO) Grupi Parlamentar i LSI-së nuk do të mbështese inciativën e ministrit të Financave Arben Ahmetaj për t’i vendosur akcizë
Familja e varfër nga Korça bëhet me shtëpi. Biznesmeni vë dorën në zemër (VIDEO) Një biznesmen i është përgjigjur thirrjes për ndihmë ndaj një familje e cila jetonte në kushte mjaft të vështira, e përb
Ahmetaj: Rritja e pagave dhe pensioneve falë reformave Gjatë një takimi me mjekët, Ministri i Financave, Arben Ahmetaj, tha se rritja e pagave dhe pensioneve me një fond prej
SHIFRAT/ Zbardhet skema, sa do të rriten pagat dhe pensionet Shuma vjetore e rritjes së pagave dhe pensioneve do të kapë shifrën e 100 milionë dollarëve. Ministri i Financave, Arben
Pas Vettingut, dyfishohen pagat e gjyqtarëve dhe prokurorëve Pas Vettingut pritet që pagat e gjyqtarëve dhe prokurorëve të dyfishohen. Ministri i Financave Arben Ahmetaj, gjatë