999 rezultate për

mesfushe

Inter mendon për mesfushën, troket sërish në derën e Barcelonës Arturo Vidal vazhdon të jetë shënjestra e Interit. Mesfushori i Barcelonës, siç raportohet nga "Gazzetta dello Sport"
Roma e pafat, lideri i mesfushës do të qëndrojë 2 muaj jasht fushave Lorenzo Pellegrini është një nga futbollistët më në formë të momentin në kampionatin italian, teksa përveçse është shndë
Operacion "blic" në Spanjë, ylli i Barcelonës drejt Juventusit Do të jetë Ivan Rakitic goditja e madhe e Juventusit në këtë afat merkatoje. Mesfushori kroat ka përfunduar në "lupën" e
Konfirmohet e ardhmja e Rakitic Ivan Rakitic nuk do të largohet nga Barcelona. Rakitic nuk është në shitje, teksa nuk dëshiron të lëvizë para se kon
Zyrtare: Ylli i mesfushës rinovon me Juventusin Juventus ka njoftuar rinovimin e kontratës me mesfushorin, Rodrigo Bentacur, deri në vitin 2024. 21 vjeçari ka bindur
Frikë te Chelsea, ylli i mesfushës rrezikon të humbë finalen e Europa League Chelsea merr një goditje të rëndë vetëm dy ditë para finales së Europa League ndaj Arsenalit që do të zhvillohet në krye
Zyrtare: Ylli i mesfushës largohet nga Manchester United Ander Herrera e mbyll me Manchester United pas 5 sezonesh në Old Trafford. Spanjollit i skadon kontrata në 30 qersho
Ndeshja vendimtare, Gattuso bën ndryshimin e papritur në formacion Ashtu si ndaj Lazios, Gennaro Gattuso, trajneri i Milanit, po mendon një formacion ndryshe në transferën torineze, ndaj
Super goli i fundjavës vjen nga Rusia (VIDEO) Një supergol që nga mesfusha është realizuar pak minuta më parë në ndeshjen Cska Moscow–Orenborg. Mesfushori vendas
Tremben tifozët e Juves, Reali synon të marrë yllin e mesfushës Me ardhjen e Zinedine Zidane tashmë oreksi për të afruar emra të mëdhenjë është shtuar te Los Blancos, shkruan Albeu.com
Frikësohen tifozët e Interi, Tottenhami ofron 30 milion euro për yllin e mesfushës Matias Vecino pritet të jetë një nga emrat që do të largohen nga Interi në verën e ardhshme. Mesfushori uruguaian ësh
Tërmet të PSG-ja, dëmtohet sërish ylli i mesfushës Nuk ka qetësi tek PSG-jë. Në prag të ndeshjes ndaj Manchester United në Ligën e Kampioneve është dëmtuar sërish Marco Ve
Buzëqesh Gattuso, i rikthehet nga dëmtimi një titullar në mesfushë Një lajm i mirë vjen nga infermieria e Milanit. Lucas Biglia është rikthyer në stërvitje dhe do të jetë në dispozcio
Çmendet Ederson, braktis portën dhe dhuron spektakël në mesfushë (VIDEO) Manchester City mposhti mbrëmjen e djeshme Uolvesin me rezultatin 3-0 në një sfidë të dominuar nga “qytetarët”. Asnj
Trembet Milani, Tottenhami kërkon ti rrëmbejë yllin e mesfushës Franck Kessie mesfushori i Milanit mund të përfundojë te Tottenhami. Sipas asaj që raporton "Daily Express" Pochet
Interi ndjek me interes situatën e Ozilit te Arsenali Interi po e ndjek me shumë interes situatën e Ozilit te skuadra e Arsenal, shkruan Albeu.com. Tranjeri Unay Emery nu
Juventus 80 milion euro për mesfushën, synon njërin mes Iscos dhe Pogbasë Për juventusin gjithcka po shkon mjaft mirë. Vëndi parë në kampionatin Italian dhe kualifikimi ne Champios e bëjnë një
Nervozohet Xhaka, sherr me lojtarin uellsian Shqipëria është duke luajtur kundër Uellsit në një ndeshje miqësore në "Elbasan Arena". Në minutën e 35' Xhaka humb
Eriksen në radarët e Juventusit Situata në kampin e juventusit nuk duket dhe aq pozitive sidomos ne mesfushë. Mungesa e gjatë e Emre Can por mos gar
Xhaka flet për pozicionin e tij të ri te Baseli Skuadra e Baselit është duke kaluar një moment jo të mirë teksa ndodhet në një krizë të rezultateve. Së fundmi edhe lojt