999 rezultate për

mentor

"B*thëlëpirës, ti të rruan...", analistët përplasen ashpër në emision (VIDEO) Ndërsa në studion e emisionit “Të Paekspozuarit” bënte komentet e tij Shemsi Prençi, ekspert sigurie, analistët Mentor N
“Merresh me llafe grash”, Fifi sulmon ashpër Mentor Hazizin Fifi dhe Mentor Hazizi kanë nisur një përplasje të hapur virtuale. Ishte Mentori ai që tha publiksiht se fifi ishte m
Mentori flet për herë të parë për përplasjen me Fifin I ftuar së fundmi në “Mirage”, artisti Mentor Haziri tregoi diçka më shumë rreth situatës së vitit të shkuar, ku në “Kën
Përzgjidhen 10 projektet e biznesit novatorë, finalistë të SUPERGENERATION Të rinjtë e talentuar të përzgjedhur nëpërmjet programit Super Generation, morën pjesë në ditën e hackathonës të realizu
Thellohet tragjedia në Mat, vdes edhe i plagosuri i tretë Punonjësit e Bashkisë Mat ishin duke drekuar në një lokal buzë rrugës në fshatin Shëlli teksa sipas policisë 54 vjeçari
Kudo gjak dhe gjithçka përmbysur, brenda lokalit ku ndodhi masakra në Burrel (FOTO & VIDEO) Punonjësit e Bashkisë Mat ishin duke drekuar në një lokal buzë rrugës në fshatin Shëlli teksa sipas policisë 54 vjeçari
Burg përjetë killerit të "Camorra-s" që shkaktoi masakrën tek "Treni" Është dënuar përjetë me burg këtë të mërkurë italiani Salvatore Letizzia, personi i cili kreu vrasjen e dy ngra tre pers
Deputeti gangster i Lulit e kërcënon dhe i cënon familjen gazetarit Ai është një ndër emrat më të lakuar kohët e fundit në Kuvend për shkak të bëmave siç janë fyerja publike e punonjësve t
Mentor Haziri: Dhimbja e dashurisë që ndjeva për Agnesa Vuthajn Për karrierën e re në Irlandë këngëtari i njohur, Mentor Haziri rrëfeu detaje në “Kënga Magjike”, ndërkohë që sapo ka pu
Kapi Gjuriçin: Kush është Mentor Shabani, "armiku" i sotëm i mediave serbe? Mediat dhe autoritetet serbe e kanë filluar gjahun për njerëzit që dje drejtuan aksionin e jashtëzakonshëm policor për a
Agnesa Vuthaj, pjesë e klipit të këtij këngëtari të njohur (VIDEO) Ish-mis Kosova, Agnesa Vuthaj, u bë pjesë e videoklipit të këngës së këngëtarit të njohur Mentor Haziri. Ajo në kli
Mentor Haziri përkrah Dua Lipës Një tjetër emër që po shënon suksese të mëdha në arenën ndërkombëtare është ai i Dua Lipës. Këngëtarja është shumë e
I sëmuri me HIV/AIDS rrëfen historinë e trishtë të jetës Mentori nga Kosova është 62-vjeçar. Ai është nga qyteti i Pejës dhe tash e 21 vjet jeton me virusin HIV/AIDS. Në viti
Prostitutat VIP në Tiranë, në kërkim pronari i hotelit Prokuroria e Tiranës ka dërguar për gjykim 28 persona të akuzuar për përfshirjen në një rrjet të gjerë prostitucioni, të
Prostitutat e luksit, ja se si i kalonte polici i rrugores në postblloqet Prokuroria e Tiranës tregon tri episode të ndryshme sesi u zbulua rrjeti i prostitutave që dërgoheshin në hotele me taks
Berisha zbardh arsyet: Pse Rama përfshiu Mentor Petrelën në listën e zezë Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me listën e publikuar dje nga kreu i qeverisë, ku renditeshin emrat e
Mjeku i njohur në listën e Ramës, dhëndri i Berishës i "sulet" kryeministrit Dhëndri i ish-kryeministrit Berisha ka reaguar ditën e sotme pas përfshirjes në listën e 100 zyrtarëve të korruptuar të
Drake rrëmben 13 trofe Mbrëmjen e djeshme në ndarjen e cmimeve Billboard Awards 2017 reperi Drake ka marë 13 trofe duke përfshirë edhe trofeun
“Motrën ma ndau nga burri, e kërcënonte me fotot intime por ajo..”, rrëfimi i vëllait Gjykata e Kavajës, me kërkesë të Prokurorisë, ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Mentor Leçinin, i dyshuar
Kërcënonte ish-të dashurën 17-vjeçaren me foto intime, arrestohet 35-vjeçari Policia e Kavajës ka vënë në pranga një 35-vjeçar pasi ka kërcënuar ish të dashurën me fotot intime në këmbim të një shu