999 rezultate për

marredheniet

Pas puthjes së zjarrtë, Ana tregon si i ka marrëdhëniet me Atdheun jashtë "Përputhen" (FOTO LAJM) Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Lleshi, doli nga programi pas publikimit te fotove me Arjonin në shtrat. Ajo vendos
Inspektorët me GPS dhe kamera, Rama: Brenda 4 vitesh marrëdhëniet me bizneset do jenë online Kryeministri Edi Rama është shprehur se në katër vitet e ardhshme qeveria e ka synim që çdo marrëdhënie e biznesit me qe
Dy shenjat e Horoskopit që mezi e marrin veten pas një ndarjeje Këto 2 shenja zodiakale e kanë shumë të vështirë t’i pranojnë ndarjet dhe do të bënin çdo gjë për t’i rregulluar marrëdh
Test psikologjik dashurie: ajo ç'ka sheh në fillim zbulon si je në marrëdhëniet e tua Duhet vetëm të shihni këtë imazh për një moment dhe të kuptoni çfarë patë në fillim. Lejojeni intuitën tuaj të veprojë d
Zgjerimi në det, Athina bën gati dosjet për në Hagë Zv/ministri i Jashtëm i Greqisë, Miltiadhis Varviciotis, ka folur në lidhje me marrëdhëniet mes Greqisë dhe Shqipërisë.
Ministri i Jashtëm grek telefonon Xhaçkën, çfarë u diskutua Ministrja e re e Jashtme, Olta Xhaçka, është kontaktuar në telefon nga homologu i saj grek Nikos Dendias. K a qenë ve
​Avantazhet dhe disavantazhet e lidhjeve në punë Sipas disa statistikave, 40 deri 47 për qind e të anketuarve në një moment në karrierën e tyre janë angazhuar në një mar
3 burrat e zodiakut që kanë martesa të suksesshme E keni pyetur ndonjëherë veten cili është shpirti juaj binjak? S'ka dyshime që shenjat zodiakale mund të zbulojnë shumë
Bashkëshortja e biznesmenit e bëri për "një lek", por si i ka Fjolla marrëdhëniet me kunatin (FOTO LAJM) Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla, i cili e shoqëronte kur ajo u arrestua për armëmbajtj
"A të hoqi qafe Rama?", Lleshaj zbulon marrëdhëniet: Nuk e kam mik! Vetëm pak orë pas dorëheqjes, Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka paut një lidhje në emisionin "Opinion". I pyetur
"Tik tak", zyrtari i lartë i AAK lëshon sinjale për rënie të Qeverisë (FOTO LAJM) Zëdhënësi i AAK-së, Lulzim Blaka, pak orë më parë ka shpërndarë një postim në Facebook duke lënë shumë pikëpyetje.Blaka
Po dëmton opozitën? Berisha: E drejta e Jozefina Topallit të hapë parti! Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi, të shtunën, se respekton vendimin e ish-kryetares së Kuvendit Jozefina Topalli p
Bashkëshortja e biznesmenit e bëri për "një lek", por si i ka Fjolla marrëdhëniet me kunatin (FOTO LAJM) Fjolla Morina zyrtarizoi lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla, i cili e shoqëronte kur ajo u arrestua për armëmbajtj
Maqedonia gjithnjë e më afër fillimit të negociatave! Korniza negociuese e gatshme (VIDEO) Vetëm rezultatet e suksesshme nga zbatimi i marrëveshjeve, pa kërkesat bullgare, janë pjesë e përmbajtjes së versionit t
Jeni kurioz? Si i ka marrëdhëniet e dashura e Olsi Bylykut me vjehrrën dhe kunatën (FOTO LAJM) Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë ndër çiftet më të reja të shoëbizit shqiptare, po njëkohësisht edhe shumë të dashur për p
Habit Ilir Meta, tregon marrëdhënien personale me Ramën: Është shumë i dashur! Me nisjen e motorëve të fushatës zgjedhore, duket sikur marrëdhëniet mes kryeministrit Rama dhe Presidentit Meta janë pë
I ka prishur marrëdhëniet me Mozzik? Tayna reagon në ditëlindjen e reperit (FOTO LAJM) Ditën e sotme Mozzik feston 25 vjetorin e lindjes. Urimin e parë e ka marrë nga i vëllai i tij, Getinjo i cili ka zgjedh
A do t'a tradhtojë LSI-PD pas zgjedhjeve? Berisha: Frika më e madhe e Ramës është Meta! Ish kryeministrit Sali Berisha ka folur sot për zgjedhjet e 25 prillit dhe marrëdhëniet me aleatët. I ftuar në “Zone
Sherr mes reperave? Tayna prish marrëdhëniet edhe me Mozzik Ditët e fundit në media është folur se dy këngëtaret, Tayna dhe Dafina nuk kanë më raportet e mira me njëra-tjetrën si d
Si ndikon vetmia në marrëdhëniet e përditshme? Sipas një studimi të kryer së fundmi, vetmia ndryshon mënyrën sesi truri reagon ndaj marrëdhënieve në jetën e përditshme