999 rezultate për

makinat

Historia e "Mercedes 600", makinat me të cilat udhëtonte Enver Hoxha (FOTO LAJM) …Një Mercedes 600 tip limuzine ka qenë diamanti mbi kurorën e makinave me të cilat ka udhëtuar drejtuesi i lartë i shtet
"Bisha" të blinduara dhe luksoze, Policia sekuestron makinat e të fortëve Ardi Veliu dha ditën e djeshme urdhër për sekuestrimin e makinave të blinduara dhe luksoze të tre shtetasve që kishin r
Zbardhet urdhëri i Ardi Veliut në Gjirokastër: Të sekuestrohen makinat e luksit! Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu ishte sot i pranishëm në pikën Kufitare të Kakavijës. Pas bo
Aksidenti i tretë në pak orë, makinat përplasen në Durrës duke plagosur dy shtetas Deri në këto momente, vetëm në orët e pasdites janë raportuar 3 aksidente. Aksidenti i fundit ka ndodhur në Durrës në
Makinat e të së vërtetës, kush janë të parët që do të kalojnë nëpër to Në Ministrinë e Brendshme tashmë ka 5 makina të së vërtetës. Pajisjet poligrafike do të përdoren fillimisht te kandid
I dogji makinat babait të të dashurit, kjo është e dashura e Kastro Zizos Kastro Zizo deklaroi publikisht se do të bëhej baba i një fëmije. E dashura e tij është shtatzënë dhe do të bëjë Kast
Makinat e bëra copë, dalin pamjet nga aksidenti me një viktimë në Lezhë (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Sipas informacioneve paraprak
Makinat bëhen copë në Lezhë-Shkodër, humb jetën një person Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Sipas informacioneve parapra
Ligji i ri në Maqedoni: Tatime më të larta për makinat nën 30 mijë euro Dogana mohon që me taksën e re për automjetet, makinat luksoze do të jenë më të lira, ndërsa më të lirat do të shtrenjto
Makinat shpërthejnë në flakë në Kamëz Një makinë tip “Smart” është përfshirë nga zjarri para bashkisë së Kamzës. Flakët e zjarrit ranë pak më parë. Nuk
As lekët dhe as makinat, Noizy tregon se çfarë e bën vërtetë të lumtur (FOTO LAJM) Kur përmendet emri i reperit të njohur Noyzit, përpos hiteve të suksesshme, na vijnë ndërmend rrobat dhe makinat e shtre
Del videoja se si vidhen ndihmat për tërmetin në Shqipëri (VIDEO) Ish- kryeministri Sali Berisha poston një video ku pretendon se është regjistruar në një nga mangazinat ku bëhet shpërnd
Taksia përplas dy makinat në ish-Bllok, lëndohet një person Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Abcnews.al shkruan se aksidenti ka ndodhur në zonën e ish-Bllokut,
Makinat u shkërrmoqën, identifikohet shqiptari që humbi jetën në Itali Një tjetër shqiptar ka humbur jetën për shkak të aksidenteve rrugore, por këtë herë në Itali. Bëhet fjalë për 26-vjec
Të pluhurosura e të paprekura, ç'do të ndodhë me makinat e blinduara që lëviznin Ibrahim Rugovën? Që nga viti 2011 veturat e blinduara të Presidentit Ibrahim Rugova janë jashtë përdorimit, ndodhen të parkuara në oborr
Makinat e vjedhura po përdoren për atentate në Shqipëri Puna e dobët e policisë në hetimin e vjedhjeve po bëhet shkak që grupet kriminale të përdorin githmonë e më shumë makina
"Herkuli" shqiptar tërheq tre makina (VIDEO) Rei Lleshi, një vit më parë u shpall si 18 vjeçari më i fortë në Shqipëri pasi fitoi kampionatin e forcës. Sot një vit
Aksident i rëndë me tre të plagosur pranë TEG-ut, makinat bëhen copë Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Elbasan, në afërsi të rrethrrotullimit pranë qendrës tregtare TEG.
Hamilton: Kur isha i vogël vuaja bulizmin Gjashtë herë kampioni i botës në Formula 1, Luis Hamilton, flet në një intervistë të shkurtër për fillimet e tij në botë
Këto janë 5 kategoritë e makinave për të cilat nuk paguhen taksa në Shqipëri Nga janari i vitit të ardhshëm, kategorisë së makinave për të cilat nuk do të paguhen taksa do t’i shtohet një kategori